iOS 9.3.2 beta eliminuje błąd "białego ekranu śmierci" w Game Center ciekawostki Youtube, Wideo, iOS 9.3.2, błąd game center, biały ekran w game center, Apple  Od dłuższego czasu Game Center, będące integralną częścią iOS boryka się z poważnym problemem. Ów problem nie pomaga wielu użytkownikom grać w mobilne produkcje, na szczęście wersja rozwojowa iOS 9.3.2 niweluje ten błąd. iOS9

iOS 9.3.2 beta eliminuje błąd “białego ekranu śmierci” w Game Center

Od dłuższego czasu Game Center, będące integralną częścią iOS boryka się z poważnym problemem. Ów problem nie pomaga wielu użytkownikom grać w mobilne produkcje, na szczęście wersja rozwojowa iOS 9.3.2 niweluje ten błąd.

Aplikacja systemowa jest wymagana podczas grania w tytuły dla wielu graczy, ponieważ pozwala na zapraszanie znajomych do rozgrywki, rozpoczynanie meczów i wgląd w wyniki.

Błąd pojawił się na iOS 8 i wywiera on wpływ na wiele popularnych gier, a podczas uruchamiania GC widoczny jest jedynie biały ekran, podobnie jest grami i to samo dotyczy wejścia w konfigurację Game Center w ustawieniach systemowych.

Zaprzyjaźniona z MacRumors strona TouchArcade ma nawet odpowiedni post opisujący błąd, ale ostatnie informacje z oficjalnego forum wskazują na usunięcie problemu trwającego zdecydowanie za długo. Jednak większość graczy nadal ma sceptyczne nastawienie pomimo poprawy sytuacji.

Well, community members of ours who are brave enough to install beta iOS system updates have reported that Game Center is once again working for them in the iOS 9.3.2 beta. Now, before getting too excited, it’s important to have a hefty dose of realism with all this: The Game Center bug is a vicious beast, and many people on our forums have thought they slayed it, only to have it return inside of a couple days. I’m cautiously optimistic, but by no means ready to strike up the band and declare the Game Center bug fixed.

Ostatnie posty w wątku są dowodem na eliminację problemu, ale jak już wspominałem wielu użytkowników nadal kręci nosem. Niestety, Apple nie zajęło oficjalnego stanowiska w tej sprawie, więc ciężko w to uwierzyć. Swoją drogą dziwie się, że w Cupertino wcześniej nie zajęli się błędem.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry