iOS 9.3 i poważny błąd z otwieraniem linków w Safari. Jak go naprawić? polecane, ciekawostki zawiesza się safari w iOS 9.3, Wideo, problem, nie otwierają się linki w iOS 9.3, iPhone, iPad, iOS 9.3 i błąd linków jak rozwiązać, iOS 9.3 i błąd linków, błędy w iOS 9.3, Apple  Wielu użytkowników nowego iOS 9.3 zgłasza problemy związane z otwieraniem, wczytywaniem się linków w Safari. Problem polega na tym, że w momencie kliknięcia na linku w iMessage, czy po prostu w przeglądarce nic się nie dzieje, a Safari się wiesza. Jak to rozwiązać? iPhone6sPlus.glowne

iOS 9.3 i poważny błąd z otwieraniem linków w Safari. Jak go naprawić?

Wielu użytkowników nowego iOS 9.3 zgłasza problemy związane z otwieraniem, wczytywaniem się linków w Safari. Problem polega na tym, że w momencie kliknięcia na linku w iMessage, czy po prostu w przeglądarce nic się nie dzieje, a Safari się wiesza. Jak to rozwiązać?

Aby rozwiązać problem możecie spróbować następujących czynności:

  • Udać się do – Ustawienia – Safari i tam wyłączyć opcję ?Sugestie Safari?.
  • Jeśli pierwszy sposób nie pomógł to musicie wyłączyć Javascript. W tym celu trzeba udać się do Ustawienia – Safari – Zaawansowane. Pamiętajcie tylko, że wyłączenie Javascript spowoduje, iż większość stron może nie działać prawidłowo, ale lepsze to niż wieszające się Safari.
  • Jeśli drugi sposób nie pomógł to spróbujcie wymazać historię i dane witryn, które także dostępne są w Ustawienia – Safari.

Jeśli żaden z powyższych sposób nie działa, możecie jeszcze wrócić do iOS 9.2.1 i czekać na wersję iOS 9.3.1, która pojawi się zapewne już w najbliższym czasie. Poradnik jak wrócić do iOS 9.2.1 znajdziecie tutaj.

Poniżej zamieszczam krótki filmik pokazujący opisywany przeze mnie problem.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry