Najnowszy iOS 9.3 najstabilniejszą wersją iOS polecane, ciekawostki iOS 9.3 najstabilniejszą wersję iOS, iOS 9.3 final, iOS 9.3, Apple  Wczoraj w końcu zdecydowałem się na aktualizację iPada 3gen do iOS 9.3 i działa lepiej niż na wersjach testowych. Poza tym wygląda na to, że to najstabilniejsza wersja oprogramowania układowego, przynajmniej według Apteligent. iOS9b21

Najnowszy iOS 9.3 najstabilniejszą wersją iOS

Wczoraj w końcu zdecydowałem się na aktualizację iPada 3gen do iOS 9.3 i działa lepiej niż na wersjach testowych. Poza tym wygląda na to, że to najstabilniejsza wersja oprogramowania układowego, przynajmniej według Apteligent.

Błędy tej wersji wyniosły zaledwie 2,2% w ciągu ostatnich, ośmiu dni. Poprzednie duże wersje (8, 9, 9.2) miały margines błędu wynoszący 3,2% w tym samym odstępie czasowym. Poza tym iOS 9.3 działa stabilniej w porównaniu do Androida Marshmallow (2,6%).

Najnowszy iOS 9.3 najstabilniejszą wersją iOS polecane, ciekawostki iOS 9.3 najstabilniejszą wersję iOS, iOS 9.3 final, iOS 9.3, Apple  Wczoraj w końcu zdecydowałem się na aktualizację iPada 3gen do iOS 9.3 i działa lepiej niż na wersjach testowych. Poza tym wygląda na to, że to najstabilniejsza wersja oprogramowania układowego, przynajmniej według Apteligent. gsmarena 000

Warto nadmienić, że iOS 9.3 borykał/boryka się z własnymi problemami i Apple w pewnym momencie zatrzymało aktualizację dla starszych urządzeń mobilnych.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry