iOS 9 zainstalowany na 84% iUrządzeń ciekawostki na ilu urządzeniach jest iOS 9, iPhone, iPad, iOS 9, Apple  Od premiery iOS 9 minęło już siedem miesięcy, a system cały czas cieszy się sporym zainteresowaniem. Najnowsze wyniki pochodzące prosto z Apple mówią o tym, że iOS 9 jest już zainstalowany na 84% wszystkich iUrządzeń na całym świecie. iOS92

iOS 9 zainstalowany na 84% iUrządzeń

Od premiery iOS 9 minęło już siedem miesięcy, a system cały czas cieszy się sporym zainteresowaniem. Najnowsze wyniki pochodzące prosto z Apple mówią o tym, że iOS 9 jest już zainstalowany na 84% wszystkich iUrządzeń na całym świecie.

Na stronie Apple pojawiła się oficjalna grafika z której wynika, że nowy iOS 9 jest już zainstalowany na 84% iUrządzeń. Dla przypomnienia dodam, że nieco ponad miesiąc temu iOS 9 zainstalowany był na 79% wszystkich iUrządzeń.

iOS 9 zainstalowany na 84% iUrządzeń ciekawostki na ilu urządzeniach jest iOS 9, iPhone, iPad, iOS 9, Apple  Od premiery iOS 9 minęło już siedem miesięcy, a system cały czas cieszy się sporym zainteresowaniem. Najnowsze wyniki pochodzące prosto z Apple mówią o tym, że iOS 9 jest już zainstalowany na 84% wszystkich iUrządzeń na całym świecie. iOS9

A jak to wygląda u Was? Używacie nowego iOS 9, czy cały czas korzystacie z poprzednich wersji iOS?

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry