iOS czy Android? Który system jest bezpieczniejszy? polecane, ciekawostki Samsung, który system jest bezpiecznieszy, iPhone, ios czy andorid, bezpieczeństwo iOS, bezpieczeństwo Andorida, Apple  Według izraelskiej firmy, która specjalizuje się w przeprowadzaniu różnych badań dotyczących bezpieczeństwa w sieci, 60 procent wszystkich mobilnych aplikacji zawiera niebezpieczne luki. A jak wygląda sprawa jeśli chodzi o iOS i Android? Samsung.onetech.pl  1300x700

iOS czy Android? Który system jest bezpieczniejszy?

Według izraelskiej firmy, która specjalizuje się w przeprowadzaniu różnych badań dotyczących bezpieczeństwa w sieci, 60 procent wszystkich mobilnych aplikacji zawiera niebezpieczne luki. A jak wygląda sprawa jeśli chodzi o iOS i Android?

Według najnowszych badań przeprowadzonych przez firmę Checkmarx, 38% wszystkich aplikacji na Androida posiada niebezpieczne luki. Całkiem sporo prawda? A jak sprawa wygląda jeśli chodzi o iOS?

iOS czy Android? Który system jest bezpieczniejszy? polecane, ciekawostki Samsung, który system jest bezpiecznieszy, iPhone, ios czy andorid, bezpieczeństwo iOS, bezpieczeństwo Andorida, Apple  Według izraelskiej firmy, która specjalizuje się w przeprowadzaniu różnych badań dotyczących bezpieczeństwa w sieci, 60 procent wszystkich mobilnych aplikacji zawiera niebezpieczne luki. A jak wygląda sprawa jeśli chodzi o iOS i Android? apple logo key

Tutaj niestety jest jeszcze gorzej. Zdaniem firmy o 2% więcej, czyli aż 40% wszystkich aplikacji na iOS posiada niebezpieczne dziury. Co Wy na to? Android jest bezpieczniejszy od iOS? Mi osobiście jakoś ciężko w to uwierzyć.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top