iOS zaczyna ostrzegać użytkowników o wzroście cen w subskrypcjach odnawialnych polecane, ciekawostki subskrypcja, podwyżka ceny, iOS  Firma Apple zaczęła ostrzegać użytkowników o wzroście cen subskrypcji odnawialnej. Nowa funkcja ostrzegania na iOS / iPadOS została po raz pierwszy zauważona przez Federico Viticci, który opublikował również zrzuty ekranu na Twitterze. sub

iOS zaczyna ostrzegać użytkowników o wzroście cen w subskrypcjach odnawialnych

Firma Apple zaczęła ostrzegać użytkowników o wzroście cen subskrypcji odnawialnej. Nowa funkcja ostrzegania na iOS / iPadOS została po raz pierwszy zauważona przez Federico Viticci, który opublikował również zrzuty ekranu na Twitterze.

Większość z nas nie przywiązuje zbytnio uwagi do kwoty, która jest pobierana automatycznie z naszego konta za subskrypcję odnawialną. Jeśli cena się zmieni to tak naprawdę o tym nie wiemy. Aby to ustalić trzeba było przejść do ustawień konta i zarządzania subskrypcjami. Ale na szczęście gigant z Cupertino postanowił to zmienić.

iOS zaczyna ostrzegać użytkowników o wzroście cen w subskrypcjach odnawialnych polecane, ciekawostki subskrypcja, podwyżka ceny, iOS  Firma Apple zaczęła ostrzegać użytkowników o wzroście cen subskrypcji odnawialnej. Nowa funkcja ostrzegania na iOS / iPadOS została po raz pierwszy zauważona przez Federico Viticci, który opublikował również zrzuty ekranu na Twitterze. 1@2x 22

Jak widzicie powyżej w momencie zmiany ceny subskrypcji system wysyła specjalne powiadomienie informujące o podwyżce. Następnie jeśli zgadzamy na nową kwotę klikamy na polu ?Zgadzam się na nową cenę? lub klikamy na ?Zarządzaj subskrypcją?, aby zakończyć lub wstrzymać subskrypcję. W powiadomieniu jest podana także stara cena.

Co sądzicie o tej zmianie?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top