iPad 10. generacji

iPad 10. generacji będzie miał większy ekran, USB-C i czip A14 z 5G

Według 9to5Mac , Apple opracowuje iPada 10. generacji z procesorem Apple A14 i obsługą 5G . Nowy model nosi nazwę kodową J272.

Procesor i wsparcie dla sieci 5G to nie jedyne nowości jakie pojawią się w najnowszym tablecie. Urządzenie zamiast złącza Lightning otrzyma USB-C, które od dawna jest instalowane w innych iPadach.

iPad 10. generacji będzie miał większy ekran, USB-C i czip A14 z 5G ciekawostki ipad 2022, iPad 10. generacji  Według 9to5Mac , Apple opracowuje iPada 10. generacji z procesorem Apple A14 i obsługą 5G . Nowy model nosi nazwę kodową J272. iPad 10

Podstawowy iPad dostanie ekran o tej samej rozdzielczości, co iPad Air. Dlatego możemy spodziewać się wzrostu przekątnej wyświetlacza z 10,2 do 10,5 lub 10,9 cala. Nadal będzie to normalny wyświetlacz LCD bez gamy kolorów DCI-P3 i wysokiej jasności.

Jednocześnie analityk Ross Young powiedział , że 14-calowy iPad nie będzie miał technologii ProMotion. Young sugeruje, że 14-calowy iPad Pro , który został zaprezentowany na początku czerwca, to tak naprawdę podstawowy iPad.

Prezentacja nowego iPada powinna odbyć się jesienią tego roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top