iPad Air 2

iPad Air 2 i iPad mini 2 uznane za przestarzałe

Firma Apple dodała iPada Air 2 i iPada mini 2 do swojej listy przestarzałych produktów, ponieważ od ostatniej sprzedaży tych urządzeń minęło już ponad pięć lat.

iPad Air 2 został wydany w październiku 2014 roku i był pierwszym iPadem Air wyposażonym w czujnik linii papilarnych Touch ID. W tym modelu również zastosowano procesor Apple A8X i laminowany wyświetlacz, dzięki czemu był znacznie cieńszy od poprzedniego modelu.

iPad Air 2 i iPad mini 2 uznane za przestarzałe ciekawostki iPad mini 2, iPad Air 2  Firma Apple dodała iPada Air 2 i iPada mini 2 do swojej listy przestarzałych produktów, ponieważ od ostatniej sprzedaży tych urządzeń minęło już ponad pięć lat. iPadAir2
iPad Air 2

Wprowadzony na rynek w listopadzie 2013 roku iPad mini 2 był znany także jako iPad mini Retina, ze względu na wyświetlacz o rozdzielczości 2048 x 1536. Pod względem wizualnym był identyczny jak jego poprzednik, choć był nieco cięższy i grubszy. W tablecie zastosowano procesor A7 oraz koprocesor M7, który pierwotnie pojawił się w telefonie iPhone 5s.

Na liście zabytkowych produktów znalazły się urządzenia, których dystrybucji firma Apple już dawno zaprzestała. W przypadku tych urządzeń firma Apple zapewnia serwis i części zamienne na okres do 7 lat, ale naprawy są uzależnione od dostępności poszczególnych komponentów.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top