iPad Air 5 z chipem M1 oficjalnie zaprezentowany ciekawostki specyfikacja iPad Air 5, Specyfikacja, iPad Air 5 z chipem M1, ipad air 5, iPad Air 2022, cena iPad Air 5, cena  Dziś, podczas imprezy Peek, firma Apple zaprezentowało nowego iPada Air 5 w wersji 2022. Niedrogi iPad jest wyposażony w zaawansowane funkcje, takie jak firmowy układ M1, 8 GB pamięci RAM i więcej pamięci masowej w podstawowym wariancie. iPadAir 1 1300x700

iPad Air 5 z chipem M1 oficjalnie zaprezentowany

Dziś, podczas imprezy Peek, firma Apple zaprezentowało nowego iPada Air 5 w wersji 2022. Niedrogi iPad jest wyposażony w zaawansowane funkcje, takie jak firmowy układ M1, 8 GB pamięci RAM i więcej pamięci masowej w podstawowym wariancie.

Z zewnątrz odświeżony iPad Air firmy Apple pozostaje zasadniczo niezmieniony, a jego wzornictwo nawiązuje do poprzednika – iPada Air z 2020 roku.

iPad Air 5 z chipem M1 oficjalnie zaprezentowany ciekawostki specyfikacja iPad Air 5, Specyfikacja, iPad Air 5 z chipem M1, ipad air 5, iPad Air 2022, cena iPad Air 5, cena  Dziś, podczas imprezy Peek, firma Apple zaprezentowało nowego iPada Air 5 w wersji 2022. Niedrogi iPad jest wyposażony w zaawansowane funkcje, takie jak firmowy układ M1, 8 GB pamięci RAM i więcej pamięci masowej w podstawowym wariancie. iPadAir2022

W nowym tablecie zachowano także 10,9-calowy ekran Super Retina z poprzednika. iPad Air jest dostępny w kolorach: kosmicznej szarości, gwiezdnym, różowym, fioletowym i niebieskim.

Zaktualizowane podzespoły wewnętrzne i 5G

iPad Air 5 z chipem M1 oficjalnie zaprezentowany ciekawostki specyfikacja iPad Air 5, Specyfikacja, iPad Air 5 z chipem M1, ipad air 5, iPad Air 2022, cena iPad Air 5, cena  Dziś, podczas imprezy Peek, firma Apple zaprezentowało nowego iPada Air 5 w wersji 2022. Niedrogi iPad jest wyposażony w zaawansowane funkcje, takie jak firmowy układ M1, 8 GB pamięci RAM i więcej pamięci masowej w podstawowym wariancie. iPadAir2022 2

Odświeżony iPad Air wydaje się być zainspirowany linią 2021 M1 iPada Pro pod względem specyfikacji. Nowy tablet jest napędzany przez układ M1, który pomógł firmie Apple rozpocząć proces odejścia od procesorów Intela. Jest to jedno z najbardziej znaczących ulepszeń, jakie wprowadzono w odświeżonym iPadzie Air tej generacji. Wyposażono go także w 16-rdzeniowy procesor Neural Engine.

W wersji Wi-Fi + Cellular iPad Air 5 będzie obsługiwał łączność 5G w paśmie mmWave i sub-6 GHz. Należy pamiętać, że to pierwsze będzie dostępne tylko w urządzeniach w USA. Zaktualizowano także zgodność portu USB-C, aby poprawić kompatybilność z wieloma urządzeniami.
Ponadto iPad Air 5 otrzymał 8 GB pamięci RAM – dwa razy więcej niż jego poprzednik, który miał 4 GB. Jeśli chodzi o pamięć masową, do wyboru są opcje 64 GB, 128 GB i 256 GB.

Specyfikacja aparatu

iPad Air 5 z chipem M1 oficjalnie zaprezentowany ciekawostki specyfikacja iPad Air 5, Specyfikacja, iPad Air 5 z chipem M1, ipad air 5, iPad Air 2022, cena iPad Air 5, cena  Dziś, podczas imprezy Peek, firma Apple zaprezentowało nowego iPada Air 5 w wersji 2022. Niedrogi iPad jest wyposażony w zaawansowane funkcje, takie jak firmowy układ M1, 8 GB pamięci RAM i więcej pamięci masowej w podstawowym wariancie. iPadAir2022 5

W iPadzie Air 5 z 2022 roku zachowano pojedynczy aparat 12 MP z tyłu – nie ma tu LiDAR-u ani ultraszerokokątnej matrycy. Z przodu nowego iPada Air 5 umieszczono nową ultraszeroką kamerę 12 MP do rozmów FaceTime i grupowych zdjęć typu selfie. Obsługuje też funkcję Center Stage, dzięki czemu zawsze będziesz w kadrze podczas wideorozmów.

Ceny i dostępność

Cena wywoławcza iPada Air 5 w 2022 roku pozostaje niezmieniona i wynosi 599 dolarów za wariant podstawowy. Zamówienia przedpremierowe na iPada Air 5 można składać od piątku, a sprzedaż detaliczna rozpocznie się 18 marca. Informacje na temat cen urządzenia w Polsce znajdziecie poniżej.

I jak Wa się podoba nowy tablet? Kto kupuje? Koniecznie dajcie nam znać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top