iPad mini 5 ma procesor A12 Bionic i 3GB RAM polecane, ciekawostki Specyfikacja, iPad mini 2019, ifixit, Apple  iFixit udało się wreszcie rozłożyć iPada mini 5 i dzięki temu możemy przyjrzeć się szczegółowej specyfikacji najnowszego tabletu Apple.  ifixit

iPad mini 5 ma procesor A12 Bionic i 3GB RAM

iFixit udało się wreszcie rozłożyć iPada mini 5 i dzięki temu możemy przyjrzeć się szczegółowej specyfikacji najnowszego tabletu Apple.

Najnowszy model mini jest nawet kompatybilny z pierwszą generacją rysika, więc można go teraz używać z tym urządzeniem.

iPad mini 5 ma procesor A12 Bionic i 3GB RAM polecane, ciekawostki Specyfikacja, iPad mini 2019, ifixit, Apple  iFixit udało się wreszcie rozłożyć iPada mini 5 i dzięki temu możemy przyjrzeć się szczegółowej specyfikacji najnowszego tabletu Apple.  New iPad Mini Apple Pencil with hands drawing 03162019

Wprowadzony niedawno do sprzedaży produkt pod względem wyglądu nie różni się od swojego poprzednika, no może poza numerem modelu A2133 i brakiem informacji regulacyjnych na tyle obudowy. Teraz widnieją wewnątrz ustawień iOS.

Mini 5 ma 8MPix aparat główny i 7 MPix z przesłoną f/2.2 z przodu nad wyświetlaczem. Przedni aparat to zdecydowany krok naprzód w porównaniu do 1,2MPix, który był montowany do tej pory.

iPad mini 5 ma procesor A12 Bionic i 3GB RAM polecane, ciekawostki Specyfikacja, iPad mini 2019, ifixit, Apple  iFixit udało się wreszcie rozłożyć iPada mini 5 i dzięki temu możemy przyjrzeć się szczegółowej specyfikacji najnowszego tabletu Apple.  Procesor

Sprzęt powinien działać płynnie za sprawą układu scalonego A12 Bionic wspomaganego przez 3GB RAM-u. Nie zabrakło również czujników True Tone znajdujących się obok przedniej kamerki. Pojemność baterii pozostała bez zmian i to nadal 19,32Wh.

Nie zapomniano również o głośnikach stereo, Bluetooth 5.0, WiFi Ac, LTE (gigabit) w modelach Cellular i eSIM.

Wiele elementów to części modułowe, więc są łatwe do wymiany, ale problemem będą duże pokłady kleju wewnątrz. Właśnie dlatego iPad mini 5 dostał 2 w 10 stopniowej skali iFixit.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry