ipad mini 6

Apple zmienia położenie przycisków głośności w iPad mini 6

Użytkownik Majin Bu zamieścił na Twitterze zdjęcia iPada mini 6. generacji i ujawnił kilka interesujących szczegółów dotyczących daty produkcji i premiery tabletu.

Według informatora Apple nie było w stanie stworzyć miniaturowej wersji Apple Pencil, ponieważ prototypy nie spełniały wysokich standardów firmy, więc kierownictwo zdecydowało się na użycie standardowego rysika drugiej generacji. Decyzja ta z kolei znalazła odzwierciedlenie w finalnym projekcie iPada mini 6.

iPad mini 6

Apple zmienia położenie przycisków głośności w iPad mini 6 ciekawostki iPad mini 6.generacji, iPad mini 6, Apple Pencil, Apple  Użytkownik Majin Bu zamieścił na Twitterze zdjęcia iPada mini 6. generacji i ujawnił kilka interesujących szczegółów dotyczących daty produkcji i premiery tabletu. iPadmini6
iPad mini 6.

Jak widzicie powyżej i poniżej przyciski głośności znajdują się na górnej krawędzi urządzenia. Dlaczego? To rozwiązanie pozwoli na używanie Apple Pencil drugiej generacji. Ołówek będzie mocowany do bocznej krawędzi urządzenia.

Apple zmienia położenie przycisków głośności w iPad mini 6 ciekawostki iPad mini 6.generacji, iPad mini 6, Apple Pencil, Apple  Użytkownik Majin Bu zamieścił na Twitterze zdjęcia iPada mini 6. generacji i ujawnił kilka interesujących szczegółów dotyczących daty produkcji i premiery tabletu. iPadmini6 2

Oczekuje się, że iPad mini 6 będzie miał wygląd w stylu iPada Air 2020 z płaskimi krawędziami, chip A14 Bionic, port USB-C, wbudowany skaner Touch ID w przycisk zasilania i złącze Smart Connector.

Dodatkowo Majin Bu zapowiedział, że nowy tablet będzie dostępny w 5 kolorach i trafi do sprzedaży w listopadzie w następujących cenach:

  • iPad mini 6 (Wi-Fi) 64 GB – 399 USD
  • iPad mini 6 (Wi-Fi) 256 GB — 549 USD
  • iPad mini 6 (LTE) 64 GB – 529 USD;
  • iPad mini 6 (LTE) 256 GB — 679 USD

A kto z Was czeka na nowy mini tablet firmy Apple? Dajcie znać komentarzach.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top