ipadmini 7

iPad mini 7 – specyfikacja, cena, data premiery

Wiele wskazuje na to, że w tym roku, Apple zaprezentuje nowego iPad mini 7. Co o nim wiemy? Specyfikacja, cena? Tego dowiesz się w dzisiejszym wpisie.

Zacznijmy tradycyjnie od specyfikacji. Jest to bowiem dla wielu główny powód zakupu nowego urządzenia.

Specyfikacja iPad mini 7

iPad mini 7 - specyfikacja, cena, data premiery ciekawostki Wi-Fi 6e, urządzenia mobilne, technologia, Tablet, proMotion, projekt, Photonic Engine, pamięć, Nowości, iPad mini 7, Ekran, czas działania, cena, bluetooth, Apple Pencil Hover, Apple  Wiele wskazuje na to, że w tym roku, Apple zaprezentuje nowego iPad mini 7. Co o nim wiemy? Specyfikacja, cena? Tego dowiesz się w dzisiejszym wpisie. iPadmini 2 1

iPad mini od zawsze wyróżniał się nie tylko niewielkimi wymiarami, ale również mocnymi parametrami. Oczekuje się, że iPad mini 7 będzie wyposażony w układ A16 Bionic, który pozwoli na zwiększenie autonomii urządzenia. Zwiększenie pamięci do 128 GB w wersji startowej i do 512 GB w wersji maksymalnej również jest bardzo możliwe, co byłoby korzystne dla osób, dla których tablet zastępuje laptopa.

Mimo to, iPad mini 7 nie będzie potrzebował tak topowych procesorów jak iPhone’y Pro, co sugeruje, że Apple skupi się na poprawie czasu działania tabletu, a nie jego wydajności. W poprzedniej wersji iPada mini, wadą był minimalny rozmiar pamięci – urządzenie miało tylko 64 GB pamięci, co mogło okazać się niewystarczające dla niektórych użytkowników.

Ważną kwestią dla potencjalnych użytkowników będzie również wyświetlacz iPada mini 7, który otrzyma technologię ProMotion z częstotliwością odświeżania 120 Hz. W poprzedniej wersji iPada mini, niska częstotliwość odświeżania powodowała problem z wyświetlaniem obrazu, który nie był zadowalający dla użytkowników. W przypadku nowego iPada mini, oczekuje się również innych ulepszeń, takich jak obsługa Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, a także funkcji Apple Pencil Hover. Wygląd urządzenia nie ulegnie zmianie i tablet nadal będzie posiadał 8,3-calowy ekran.

Jeśli chodzi o kolorystykę, to Apple może zmienić nieco odcienie iPada mini 7. generacji, ale raczej nie oczekuje się rewolucyjnych zmian w tym zakresie. Istnieją również spekulacje na temat wprowadzenia silnika Photonic Engine do iPada mini, co pozwoliłoby na nagrywanie wideo ProRes i dźwięku stereo.

Premiera i cena iPad mini 7

iPad mini 7 - specyfikacja, cena, data premiery ciekawostki Wi-Fi 6e, urządzenia mobilne, technologia, Tablet, proMotion, projekt, Photonic Engine, pamięć, Nowości, iPad mini 7, Ekran, czas działania, cena, bluetooth, Apple Pencil Hover, Apple  Wiele wskazuje na to, że w tym roku, Apple zaprezentuje nowego iPad mini 7. Co o nim wiemy? Specyfikacja, cena? Tego dowiesz się w dzisiejszym wpisie. ipadmini 5

Jeśli chodzi o datę premiery, to poprzednie trzy generacje iPada mini ukazywały się we wrześniu, więc można spodziewać się, że nowy iPad mini 7 również zostanie wydany w tym samym czasie. Istnieją jednakże niepotwierdzone informacje, że premiera urządzenia może opóźnić i urządzenie może zostać zaprezentowane dopiero na początku 2024 roku.

Cena iPada mini 7 prawdopodobnie pozostanie taka sama i wyniesie 499 USD. Niemniej jednak, ze względu na fakt, że cena poprzedniej generacji wzrosła od razu o 100 dolarów, użytkownicy mogą spodziewać się nieznacznego wzrostu ceny.

Jak widzicie iPad mini 7 będzie niewielką aktualizacją, która wprowadzi kilka interesujących usprawnień, takich jak lepsza pamięć, technologia ProMotion, obsługa Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.3, a także poprawa czasu działania urządzenia. Właściciele iPada mini mogą być zainteresowani wprowadzeniem silnika Photonic Engine oraz funkcji Apple Pencil Hover, które dotychczas były dostępne tylko w bardziej zaawansowanych wersjach iPada.

Nie oczekuje się jednakże, że Apple wprowadzi rewolucyjne zmiany w projekcie iPada mini 7. Mimo to, nowy tablet będzie wciąż dobrym wyborem dla osób, które cenią sobie niewielkie rozmiary i praktyczność urządzenia.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top