iPad Pro 2022 będzie miał szklany tył i bezprzewodowe ładowanie polecane, ciekawostki iPad Pro 2022, iPad Pro, bezprzewodowe ładowanie  Zdaniem Bloomberg, Apple opracowuje nowego iPada Pro ze szklanym tyłem do obsługi ładowania bezprzewodowego. Urządzenie może zostać wypuszczone już w przyszłym roku. iPadPro 1

iPad Pro 2022 będzie miał szklany tył i bezprzewodowe ładowanie

Zdaniem Bloomberg, Apple opracowuje nowego iPada Pro ze szklanym tyłem do obsługi ładowania bezprzewodowego. Urządzenie może zostać wypuszczone już w przyszłym roku.

Dziennikarz Bloomberg, Mark Gurman, powiedział, że Apple testuje iPada Pro ze szklanym tyłem zamiast aluminiowej obudowy, co umożliwi bezprzewodowe ładowanie, takie jak w iPhone, począwszy od 2017 roku.

iPad Pro 2022 będzie miał szklany tył i bezprzewodowe ładowanie polecane, ciekawostki iPad Pro 2022, iPad Pro, bezprzewodowe ładowanie  Zdaniem Bloomberg, Apple opracowuje nowego iPada Pro ze szklanym tyłem do obsługi ładowania bezprzewodowego. Urządzenie może zostać wypuszczone już w przyszłym roku. iPadPro2021

Rozwój takiego iPada Pro jest wciąż na wczesnym etapie, a plany Apple?a mogą się zmienić w przyszłym roku. Plotka głosi, że firma planuje używać MagSafe, podobnie jak iPhone 12, aby ładowarka łączyła się z tabletem za pomocą magnesów.

Ponadto Apple bada odwrotne ładowanie bezprzewodowe nowego iPada Pro, które umożliwi ładowanie iPhone’ów, AirPods i innych akcesoriów poprzez umieszczenie ich z tyłu tabletu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry