ipadprom2

iPad Pro 2024 będzie miał hybrydowy ekran OLED bez podświetlenia

Apple planuje wprowadzić hybrydowy ekran OLED bez podświetlenia w swoich nowych modelach iPad Pro w 2024 roku. Jak działa taki ekran?

Jest to rewolucyjne rozwiązanie w branży wyświetlaczy, które pozwoli na uzyskanie jeszcze cieńszych i bardziej wydajnych ekranów.

Jak działają hybrydowe ekrany OLED?

iPad Pro 2024 będzie miał hybrydowy ekran OLED bez podświetlenia ciekawostki wyświetlacz, użytkownicy, technologia, rozwiązania, Produkcja, OLED, LG, iPad Pro 2024, iPad Pro, iPad, innowacje, hybrydowy ekran, energooszczędność, elastyczne ekrany, cienkie ekrany, Apple  Apple planuje wprowadzić hybrydowy ekran OLED bez podświetlenia w swoich nowych modelach iPad Pro w 2024 roku. Jak działa taki ekran? iPad OLED 1

W tradycyjnych ekranach OLED stosowane są dwa szklane podłoża, które umożliwiają produkcję elastycznych paneli, ale powodują, że ekrany są grubsze niż te, które są wykorzystywane w innych urządzeniach mobilnych. Hybrydowe ekrany OLED wykorzystują jedno szklane podłoże i jedno elastyczne podłoże, które jest cieńsze niż standardowe szklane podłoże, dzięki czemu ekrany są o wiele cieńsze i lżejsze.

W porównaniu z tradycyjnymi elastycznymi panelami OLED, hybrydowe ekrany OLED są tańsze w produkcji, ponieważ nie wymagają dodatkowej warstwy podświetlenia. Jest to korzystne zarówno dla producenta, jak i dla użytkowników, którzy otrzymują bardziej wydajne i energooszczędne urządzenia.

Jednym z wyzwań związanym z produkcją hybrydowych ekranów OLED jest ryzyko uszkodzenia elastycznego podłoża w trakcie produkcji. Jednak firma LG pracuje nad ulepszeniem procesów produkcyjnych, aby zminimalizować ten problem.

Według analityka wyświetlaczy Rossa Younga, Apple planuje wprowadzić swoje pierwsze 11-calowe modele iPada Pro i 12,9-calowe modele iPada Pro z hybrydowymi ekranami OLED w 2024 roku. To oznacza, że użytkownicy iPadów będą mieli dostęp do jeszcze bardziej wydajnych i cieńszych urządzeń, które zapewnią im jeszcze lepsze wrażenia z użytkowania.

Wprowadzenie hybrydowych ekranów OLED bez podświetlenia w iPadach Pro 2024 będzie jednym z najważniejszych kroków, jakie Apple planuje podjąć w najbliższych latach. To kolejny dowód na to, że Apple ciągle dąży do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają użytkownikom korzystanie z najlepszych produktów na rynku.

A co Wy o tym myślicie? Ktoś z Was planuje skupić najnowszy tablet giganta z Cupertino? Dajcie koniecznie znać w komentarzach lub na naszym profilu na Twitterze. Link znajdziecie w tym miejscu.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top