iPad Pro będzie miał zaokrąglone rogi ekranu? polecane, ciekawostki iPad Pro 2018, iPad Pro, Apple  Tegoroczne iPady Pro rzeczywiście zostaną upodobnione do iPhone'a X w kwestii wyświetlacza, a to oznacza, że ich ekran może mieć zaokrąglone rogi, które obecnie występują w najdroższym smartfonie Apple. iPadPro

iPad Pro będzie miał zaokrąglone rogi ekranu?

Tegoroczne iPady Pro rzeczywiście zostaną upodobnione do iPhone’a X w kwestii wyświetlacza, a to oznacza, że ich ekran może mieć zaokrąglone rogi, które obecnie występują w najdroższym smartfonie Apple.

Tego odkrycia dokonał Guilherme Rambo i okazuje się, że oprogramowanie jest w stanie wytworzyć specjalną maskę odpowiedzialną za zaokrąglenie rogów ekranu. J3xx oznacza nowego iPada Pro i pojawia się nie pierwszy raz w kompilacji testowej iOS 12.

iPad Pro będzie miał zaokrąglone rogi ekranu? polecane, ciekawostki iPad Pro 2018, iPad Pro, Apple  Tegoroczne iPady Pro rzeczywiście zostaną upodobnione do iPhone'a X w kwestii wyświetlacza, a to oznacza, że ich ekran może mieć zaokrąglone rogi, które obecnie występują w najdroższym smartfonie Apple. ipadroundedcornersasset

Rambo pokusił się nawet o wygenerowanie ekranu urządzenia z zaokrąglonymi rogami ekranu wewnątrz emulatora iOS. Za przykład posłużyła funkcja Split View, umożliwiająca uruchomienie dwóch aplikacji jednocześnie (obok siebie), co obrazuje nam używanie aplikacji na ekranie okrągłymi rogami.

Do tej pory diametralna zmiana wyglądu tabletów Apple z najwyższej półki była domysłem, ale okazuje się, że możemy się jej spodziewać w tym roku. Z pewnością nie znajdziemy fizycznego przycisku początek, a ramki wokół ekranu będą smuklejsze, powinno się też pojawić Face ID, zastępujące czytnik linii papilarnych.

iPad Pro będzie miał zaokrąglone rogi ekranu? polecane, ciekawostki iPad Pro 2018, iPad Pro, Apple  Tegoroczne iPady Pro rzeczywiście zostaną upodobnione do iPhone'a X w kwestii wyświetlacza, a to oznacza, że ich ekran może mieć zaokrąglone rogi, które obecnie występują w najdroższym smartfonie Apple. iPad Rounded Corners

Jeżeli tablet rzeczywiście ma przypominać iPhone’a X, to zaokrąglone rogi ekranu z pewnością będą obecne. Obecnie sprzedawane iPady nie mają takich wyświetlaczy, a upodobnienie Pro do smartfonu może to wymusić.

W tej chwili nie wiemy kiedy Apple zamierza zaprezentować nowe iPady, ale mam wrażenie, że nastąpi to we wrześniu bieżącego roku. Z drugiej strony Amerykanie mogą wybrać oddzielny termin prezentacji, który prawdopodobnie przydałby na miesiąc lub dwa po wprowadzeniu iPhone’ów.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top