iPad Pro trafi na półki sklepowe na początku listopada? polecane, ciekawostki kiedy w sprzedaży, iPad Pro kiedy w Polsce, ipad pro kiedy premiera, iPad Pro, Apple  Ostatnie doniesienia z Japonii wskazują na szybsze rozpoczęcie sprzedaży iPada Pro. Według nich największy tablet z Cupertino trafi na półki sklepowe z początkiem listopada, razem ze Smart Keyboard i Apple Pencil. iPadPro1

iPad Pro trafi na półki sklepowe na początku listopada?

Ostatnie doniesienia z Japonii wskazują na szybsze rozpoczęcie sprzedaży iPada Pro. Według nich największy tablet z Cupertino trafi na półki sklepowe z początkiem listopada, razem ze Smart Keyboard i Apple Pencil.

Sam producent potwierdził, że model Pro będzie dostępny w sprzedaży od listopada, choć nie podano dokładnej daty. Jednak według japońskiego bloga Macotakara Apple nie będzie kazało nam długo czekać na nowy sprzęt.

The report claims iPad Pro and the accompanying accessories will be available during the first week of November in select launch markets. This should give fans plenty of time to bag one ahead of the holiday shopping season, but supplies are expected to be tight initially.

Pamiętajcie, że nie jesteśmy w stanie potwierdzić tej informacji i najlepiej nie traktujcie ich poważnie. Z mojego punktu widzenia lepiej poczekać na oficjalne rozpoczęcie sprzedaży lub szczegółowe informacje od Apple na ten temat. Przynajmniej wiemy ile będzie kosztował iPad Pro.

iPad Pro trafi na półki sklepowe na początku listopada? polecane, ciekawostki kiedy w sprzedaży, iPad Pro kiedy w Polsce, ipad pro kiedy premiera, iPad Pro, Apple  Ostatnie doniesienia z Japonii wskazują na szybsze rozpoczęcie sprzedaży iPada Pro. Według nich największy tablet z Cupertino trafi na półki sklepowe z początkiem listopada, razem ze Smart Keyboard i Apple Pencil. iPadPro

Cena rozpoczyna się od 799$ za model z 32GB pamięci wewnętrznej (model tylko z WiFi), podczas gdy model z 128GB pamięci kosztuje 949$. Dostępny będzie również model LTE i za niego przyjdzie nam zapłacić 1079$ (128GB). Dodatkowe akcesoria w postaci Apple Pencil (994) i Smart Keyboard (169$) również będą dostępne w tym samym momencie, co iPad Pro.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top