ipadpro20222

iPad Pro z czipem M2 oficjalnie zaprezentowany

Apple zaprezentowało za pośrednictwem informacji prasowej nowego iPad Pro z czipem M2.Czym nowość różni się od poprzednika? Ile kosztuje? Wszystko w tym wpisie.

Nowy iPad Pro M2 jest kosmetycznie identyczny z poprzednim modelem, ale zawiera kilka nowych funkcji sprzętowych.

“iPad Pro nowej generacji przesuwa granice tego, co możliwe w iPadzie, zapewniając jeszcze większą wszechstronność, moc i przenośność, dzięki czemu można cieszyć się doskonałym iPadem” – powiedział Greg Joswiak, starszy wiceprezes Apple ds. marketingu na świecie. “Zasilany przez układ M2, nowy iPad Pro zapewnia niesamowitą wydajność i najbardziej zaawansowane technologie, w tym doskonałe wrażenia z zawieszania Apple Pencil, nagrywanie wideo ProRes, superszybką łączność bezprzewodową i potężne funkcje systemu iPadOS 16″. Nie ma nic lepszego niż to. Nie ma nic innego jak to”.

iPad Pro z procesorem M2

iPad Pro z czipem M2 oficjalnie zaprezentowany ciekawostki specyfikacja iPad Pro z czipem M2, iPad Pro z czipem M2, ile kosztuje iPad Pro z czipem M2, cena iPad Pro z czipem M2  Apple zapowiedziało za pośrednictwem informacji prasowej nowego iPada Pro z czipem M2.Czym nowość różni się od poprzednika? Ile kosztuje? Wszystko w tym wpisie. iPadPro20222

Układ M2 zapewnia iPadowi Pro jeszcze większą wydajność i funkcjonalność, dzięki niezrównanej w branży tabletów efektywności energetycznej, ujednoliconej architekturze pamięci i niestandardowym technologiom.

M2 posiada 8-rdzeniowy procesor, który jest do 15 procent szybszy niż w M1, z poprawioną wydajnością i efektywnością rdzenia, oraz 10-rdzeniowy procesor graficzny, który zapewnia do 35 procent szybszą wydajność graficzną. Razem z CPU i GPU, 16-rdzeniowy Neural Engine jest w stanie przetworzyć 15,8 biliona operacji na sekundę, czyli o 40 procent szybciej niż M1, dzięki czemu iPad Pro jest jeszcze bardziej wydajny w obsłudze zadań uczenia maszynowego. Układ M2 ma również zunifikowaną przepustowość pamięci na poziomie 100 GB/s (50 procent więcej niż M1) i obsługuje do 16 GB zunifikowanej pamięci, dzięki czemu wielozadaniowość i praca z dużymi zasobami jest jeszcze płynniejsza.

Moc M2 rozciąga się również na nowy silnik multimedialny i procesor sygnału obrazu, które wraz z nowymi kamerami pozwalają użytkownikom po raz pierwszy przechwytywać wideo ProRes i transkodować materiał ProRes do trzech razy szybciej.

Zawieszanie za pomocą Apple Pencil

iPad Pro z czipem M2 oficjalnie zaprezentowany ciekawostki specyfikacja iPad Pro z czipem M2, iPad Pro z czipem M2, ile kosztuje iPad Pro z czipem M2, cena iPad Pro z czipem M2  Apple zapowiedziało za pośrednictwem informacji prasowej nowego iPada Pro z czipem M2.Czym nowość różni się od poprzednika? Ile kosztuje? Wszystko w tym wpisie. ipad 2

Dzięki nowemu iPadowi Pro i systemowi iPadOS 16, zawisanie za pomocą Apple Pencil drugiej generacji oferuje użytkownikom nowy wymiar interakcji na ekranie. Apple Pencil jest teraz wykrywany do 12 mm nad wyświetlaczem, co pozwala użytkownikom na podgląd swojego znaku przed jego wykonaniem. Dzięki temu użytkownicy mogą rysować i ilustrować z jeszcze większą precyzją. Na przykład w aplikacji Scribble pola tekstowe automatycznie rozszerzają się w miarę zbliżania ołówka do ekranu, a pismo odręczne jest jeszcze szybciej zamieniane na tekst. Aplikacje innych producentów mogą również wykorzystać tę nową funkcję, aby stworzyć zupełnie nowe doświadczenia związane z pisaniem i rysowaniem.

Łączność

iPad Pro z czipem M2 oficjalnie zaprezentowany ciekawostki specyfikacja iPad Pro z czipem M2, iPad Pro z czipem M2, ile kosztuje iPad Pro z czipem M2, cena iPad Pro z czipem M2  Apple zapowiedziało za pośrednictwem informacji prasowej nowego iPada Pro z czipem M2.Czym nowość różni się od poprzednika? Ile kosztuje? Wszystko w tym wpisie. ipad 1

Nowy iPad Pro obsługuje szybsze połączenia Wi-Fi dzięki obsłudze Wi-Fi 6E, więc użytkownicy, którzy potrzebują szybkich połączeń, mogą zabrać ze sobą swoje pracowite procesy robocze w dowolne miejsce. Pobieranie danych odbywa się z prędkością do 2,4 Gb/s, czyli dwukrotnie szybciej niż w przypadku poprzedniej generacji. Modele Wi-Fi + Cellular z funkcją 5G (sub-6GHz i mmWave4) obsługują teraz więcej sieci na całym świecie.

Dostępność iPad Pro M2

iPad Pro z czipem M2 oficjalnie zaprezentowany ciekawostki specyfikacja iPad Pro z czipem M2, iPad Pro z czipem M2, ile kosztuje iPad Pro z czipem M2, cena iPad Pro z czipem M2  Apple zapowiedziało za pośrednictwem informacji prasowej nowego iPada Pro z czipem M2.Czym nowość różni się od poprzednika? Ile kosztuje? Wszystko w tym wpisie. iPadOS16

iPadOS 16 z Stage Manager, aplikacją pogodową i wieloma innymi nowymi funkcjami będzie dostępny od 24 października.

Nowe iPady Pros są dostępne w przedsprzedaży od dziś, 18 października, a ich wysyłka rozpocznie się 26 października, kiedy to będzie je można kupić również w fizycznych sklepach Apple Store.

Nowe iPady Pro 11″ i 12,9″ są dostępne w kolorze srebrnym i gwiezdnej szarości o pojemnościach 128 GB, 256 GB, 512 GB, 1 TB i 2 TB. iPad Pro 11″ jest dostępny w sprzedaży od 5199 zł za model Wi-Fi i 6199 zł za model Wi-Fi + Cellular; iPad Pro 12,9″ jest oczywiście droższy i kosztuje od 7199 zł za model Wi-Fi i 8199 zł za model Wi-Fi + Cellular.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top