iPad Pro z czipem M2

iPad Pro z czipem M2 w nowym ciemnym kolorze – koncept

iPad Pro z czipem M2 powinien pojawić się pod koniec 2022 roku. Jaki będzie? Jak będzie wyglądał? Projektant Basic Apple Guy pokazał nam swoją wizję.

Jak wspomnieliśmy wyżej. Apple prawdopodobnie wprowadzi iPad Pro z czipem M2 w drugiej połowie 2022 roku. Projektant Basic Apple Guy pokazał nam, jak nowy iPad Pro wyglądałby w nowym ciemnym kolorze, podobnym do tego dostępnego w MacBooku Air.

iPad Pro z czipem M2 w nowym ciemnym kolorze - koncept ciekawostki iPad Pro z czipem M2  iPad Pro z czipem M2 powinien pojawić się pod koniec 2022 roku. Jaki będzie? Jak będzie wyglądał? Projektant Basic Apple Guy pokazał nam swoją wizję. ipadprom2

Serwis 9to5Mac poinformował w styczniu, że Apple testuje iPad Pro z całkowicie szklanym tyłem, aby możliwe było ładowanie urządzenia za pomocą złącza MagSafe.

W sieci mówiło się także o prototypie iPada Pro z większym szklanym logo Apple (podobnie jak nowy MacBook Pro) przez które odbywałoby się bezprzewodowe ładowanie. Prototyp ma również silniejsze magnesy obsługuje szybsze ładowanie niż MagSafe na iPhone. Według Marka Gurmana z Bloomberga, iPad Pro prawdopodobnie zostanie zaprezentowany między wrześniem a listopadem.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top