Krzysiek Borek09.03.2018
iPad Pro z FaceID zadebiutuje podczas tegorocznego WWDC

Najważniejszą nowością w przypadku Apple okazało się Face ID, które w tym roku powinno znaleźć się w iPadzie. To oznacza, że nadchodzący model Pro będzie miał podobny wyświetlacz do tego z iPhone’a X.

Kolejnym urządzeniem po iPhonie powinien być właśnie iPad Pro. Najnowszy model może pojawić się podczas tegorocznego WWDC w czerwcu. Apple podczas WWDC zazwyczaj pokazuje jedynie najnowsze oprogramowanie dla swoich obecnych lub nowych produktów, ale od czasu do czasu pojawiają się też premiery sprzętowe.

Nadchodzący model z pewnością zostanie pozbawiony fizycznego przycisku początek z czytnikiem linii papilarnych. Zamiast niego pojawi się znane z iPhone’a X Face ID. Pozwoli to zredukować rozmiar ramki okalającej wyświetlacz do minimum, a na środku ekranu powinno być charakterystyczne wcięcie. W tym momencie mamy do wyboru dwa rozmiary iPada Pro, ale nie wiadomo, jak będzie to wyglądać po debiucie najnowszego modelu.

Wcale mnie to nie dziwi, bo Amerykanie starają się co rok odświeżać swoje najważniejsze urządzenia mobilne. Najważniejszym punktem jest Face ID, które powinno pojawić się pierwszy raz w tablecie. Z drugiej strony dziwi mnie lekko upodabnianie iPada do iPhone’a X.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek