iPadOS 14 beta 6 wprowadza funkcję na którą wiele osób czekało od lat polecane, ciekawostki Wideo, iPadOS 14, Apple  Użytkownik Reddit znalazł w iOS 14 beta 6 funkcję na którą wiele osób czeka od lat. O co chodzi? Już wyjaśniamy. iPadOS14 6

iPadOS 14 beta 6 wprowadza funkcję na którą wiele osób czekało od lat

Użytkownik Reddit znalazł w iOS 14 beta 6 funkcję na którą wiele osób czeka od lat. O co chodzi? Już wyjaśniamy.

Najnowsza beta iPadOS 14 pozwala na korzystanie z aplikacji nawet wtedy, gdy działa Siri. Po prostu od teraz możliwe jest rozmawianie z asystentem głosowym Apple bez przerywania czynności, które aktualnie wykonujemy na tablecie.

Niestety funkcja nie jest wolna od błędów. Na przykład, gdy mówimy do Siri, nie możemy wpisywać tekstu. Czekamy więc na poprawki w kolejnej becie.

Nowość aktualnie dostępna jest tylko na iPadOS, ale mamy nadzieję, że w przyszłości pojawi się ona także na iOS, bo jak wiemy asystentka na iPhone z iOS 14 nie zajmuje już całego ekranu, a jedynie jego część.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry