iPadOS 15.4 wprowadza ciekawą opcję „stała pozycja narzędzi głośności” ciekawostki ipados 15.4  Przedpremierowa wersja beta iPadOS 15.4 wprowadziła funkcję dynamicznej zmiany orientacji przycisków głośności, która pierwotnie była dostępna tylko na iPadzie mini 6. ipad 1300x700

iPadOS 15.4 wprowadza ciekawą opcję „stała pozycja narzędzi głośności”

Przedpremierowa wersja beta iPadOS 15.4 wprowadziła funkcję dynamicznej zmiany orientacji przycisków głośności, która pierwotnie była dostępna tylko na iPadzie mini 6.

Gdy opcja jest włączona narzędzia zmiany głośności mają zawsze tę samą pozycję. Gdy funkcja jest wyłączona, pozycja narzędzi zależy od orientacji iPada. Domyślnie opcja jest włączona, więc z żeby z niej skorzystać należy ją wyłączyć.

Na przykład przycisk zwiększania głośności (+) zawsze pozostanie po prawej lub u góry, gdy trzymasz iPada w orientacji poziomej lub pionowej — w dowolnym kierunku. Zmniejszenie głośności (-) znajduje się po lewej lub na dole.

iPadOS 15.4 wprowadza ciekawą opcję „stała pozycja narzędzi głośności” ciekawostki ipados 15.4  Przedpremierowa wersja beta iPadOS 15.4 wprowadziła funkcję dynamicznej zmiany orientacji przycisków głośności, która pierwotnie była dostępna tylko na iPadzie mini 6. ipad glosniki

Nowość znajduje się w Ustawienia – Dźwięki. Finalne wersje nowych systemów zostaną wydane już w przyszłym tygodniu. Oficjalne listy zmian najdziecie poniże.

Gdy tylko Apple wypuści aktualizację od razu damy Wam znać.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top