ipadmini 2

iPadOS 15.6 naprawia problemy z ładowaniem iPada mini 6

iPadOS 15.6 naprawia problem, który w niektórych przypadkach uniemożliwiał prawidłowe ładowanie baterii w iPadzie mini szóstej generacji.

Jak czytaliśmy kilka dni temu, po aktualizacji do systemu iPadOS 15.5 niektóre iPady mini szóstej generacji nie chciały się ładować, niezależnie od rodzaju zastosowanego zasilacza czy kabla. Niektórzy użytkownicy próbowali nawet zresetować oprogramowanie iPada, aby rozwiązać problem, ale nie udało się. Zasadniczo błąd uniemożliwiał iPadowi mini 6 wykrycie ładowarki lub innych akcesoriów USB-C.

iPadOS 15.6 naprawia problemy z ładowaniem iPada mini 6 ciekawostki problem z ladowaniem ipada mini 6, iPadOS 15.6, iPad mini  iPadOS 15.6 naprawia problem, który w niektórych przypadkach uniemożliwiał prawidłowe ładowanie baterii w iPadzie mini szóstej generacji. iPadmini

Problem został naprawiony w systemie iPadOS 15.6, który przynosi także inne poprawki:

  • Naprawiono problem, w którym Ustawienia mogły nadal wskazywać, że miejsce na urządzeniu się kończy, mimo że było dostępne.
  • Naprawiono problem, w którym urządzenia brajlowskie mogły być wolne lub nie reagować podczas przeglądania tekstów w aplikacji Mail.
  • Naprawiono problem w Safari, gdzie panel mógł powrócić do poprzedniej strony.
  • Ta aktualizacja usuwa również kilka błędów bezpieczeństwa, dlatego ważne jest, aby zaktualizować ją jak najszybciej.

Aktualizacji można dokonać wchodząc w Ustawienia – Ogólne – Aktualizacja oprogramowania na iPadzie.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top