iPadOS 15 będzie miał nowy ekran główny i lepsze powiadomienia polecane, ciekawostki Nowości, lista nowości, iPadOS 15, iOS 15, co nowego w ipadOS 15, co nowego w iOS 15, co nowego  Mark Gurman z Bloomberga podzielił się nowymi informacjami na temat zbliżającego się wielkimi krokami systemu iOS 15 i iPadOS 15. iPadOS15

iPadOS 15 będzie miał nowy ekran główny i lepsze powiadomienia

Mark Gurman z Bloomberga podzielił się nowymi informacjami na temat zbliżającego się wielkimi krokami systemu iOS 15 i iPadOS 15.

Według niego Apple planuje mocno przeprojektować systemy operacyjne. W szczególności pulpit i ekran blokady iPada. Będzie to pierwsza tak duża zmiana od 2010 roku.

W najnowszym systemie dla iPad będzie można: umieszczać wigdety na całym pulpicie, tak jak w iOS 14. Co więcej, ikony będą mogły zostać całkowicie usunięte, zastępując je tylko widżetami w dowolnym miejscu na ekranie.

iPadOS 15 będzie miał nowy ekran główny i lepsze powiadomienia polecane, ciekawostki Nowości, lista nowości, iPadOS 15, iOS 15, co nowego w ipadOS 15, co nowego w iOS 15, co nowego  Mark Gurman z Bloomberga podzielił się nowymi informacjami na temat zbliżającego się wielkimi krokami systemu iOS 15 i iPadOS 15. iPadOS15 2

Będą również dodatkowe zabezpieczenia prywatności. Jedną z nowych funkcji będzie menu, które pokaże użytkownikom, które aplikacje potajemnie zbierają o nich dane.

Powiadomienia też się zmienią. Szybkie odpowiedzi pojawią się w zależności od statusu wskazanego przez użytkownika: praca, jazda itd. Na przykład w trybie?Praca?, będziemy otrzymywać powiadomienia tylko z niektórych aplikacji, z wyłączeniem innych. Zmieni się także iMessage, które zbliży komunikator do sieci społecznościowych, ale jak dokładnie nie jest to określone.

Prezentacja iPadOS / iOS 15 nastąpi 7 czerwca podczas WWDC 2021.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry