ipados16

iPadOS 16.1 zostanie wydany pod koniec października

Według Marka Gurmana z Bloomberga, Apple wyda iPadOS 16.1 w ostatnim tygodniu października, o ile nie pojawią się nowe problemy z oprogramowaniem.

W sierpniu firma poinformowała, że opóźnia wydanie iPadOS 16 do października, podczas gdy iOS 16 został udostępniony publicznie w zeszłym miesiącu. Pod koniec miesiąca mają zostać zaprezentowane tajże nowe modele iPad i Mac.

Gurman twierdzi więc, że iPadOS 16.1 zostanie wydany w tym samym czasie, co zapowiedź nowych urządzeń.

iPadOS 16.1 zostanie wydany pod koniec października ciekawostki kiedy iPadOS 16.1, ipados 16.1  Według Marka Gurmana z Bloomberga, Apple wyda iPadOS 16.1 w ostatnim tygodniu października, o ile nie pojawią się nowe problemy z oprogramowaniem. ipados16 1

W nowym tweecie dziennikarz napisał, że iPadOS 16.1 zostanie wydany 24 października.

Aktualizacja będze kompatybilna ze wszystkimi modelami iPadów Pro, iPadów Air trzeciej generacji i nowszych, iPadów mini piątej generacji i nowszych.

Na koniec dziennikarz stwierdza, że opóźnienie wynika z faktu, że firma z Cupertino chce mieć pewność, że naprawiła wszystkie błędy znalezione w wersjach beta, szczególnie z Stage Manager.

Według plotek, Apple ma zaprezentować w tym miesiącu co najmniej dwa nowe modele iPada, w tym iPada dziesiątej generacji z nowym designem, układem A14 Bionic, 5G i portem USB-C oraz iPada Pro z szybszym układem M2.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
twitter 1

Za ile Elon Musk kupił Twittera?

Najbogatszy człowiek na świecie został niedawno właścicielem najbardziej wpływowej platformy informacyjnej w sieci. Dlaczego Elon Musk kupił Twittera? Co zmieni się w funkcjach działania aplikacji?

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top