ipados

iPadOS 16 mocno zmieni tryb wielu okien

iPadOS 16 i WWDC 2022, na której firma Apple zaprezentuje nowe systemy operacyjne już w najbliższy poniedziałek. Nowy raport Bloomberga donosi, że Apple planuje “duże zmiany” w systemie dla iPadów.

Mark Gurman z Bloomberga donosi, że iPadOS 16 “będzie wyposażony w przeprojektowany interfejs wielozadaniowości, który ułatwi sprawdzanie, które aplikacje są otwarte i przełączanie się między zadaniami”.

Aktualizacja przyniesie także nowe sposoby zmiany rozmiaru okien aplikacji oraz “nowe sposoby zarządzania wieloma aplikacjami jednocześnie”.

Następna duża aktualizacja oprogramowania dla iPada, iPadOS 16, będzie zawierać przeprojektowany interfejs wielozadaniowości, który ułatwi sprawdzanie, które aplikacje są otwarte, i przełączanie się między zadaniami. Umożliwi także użytkownikom zmianę rozmiaru okien aplikacji i zaoferuje nowe sposoby zarządzania wieloma aplikacjami jednocześnie.

iPadOS 16 mocno zmieni tryb wielu okien ciekawostki ipados 16 supported devices, ipados 16 rumors, ipados 16 release date, ipados 16 features, ipados 16 devices, ipados 16 beta, ipados 16  iPadOS 16 i WWDC 2022, na której firma Apple zaprezentuje nowe systemy operacyjne już w najbliższy poniedziałek. Nowy raport Bloomberga donosi, że Apple planuje "duże zmiany" w systemie dla iPadów. iPadOS16 1 1

Aktualizacja jest opisywana jako “jedno z największych uaktualnień”, które firma Apple ogłosi na tegorocznym WWDC. Celem firmy Apple jest przekształcenie systemu iPadOS w bardziej “laptopowy” system pod względem wielozadaniowości i obsługi okienek. To nie pierwszy raz, gdy słyszymy o nowych funkcjach systemu iPadOS 16. Teraz pozostaje nam tylko czekać na premierę, która odbędzie się 6 czerwca.

Pamiętajcie aby być 6 czerwca po godzinie 19 z nami. Jako jedni z pierwszych w Polsce przedstawimy Wam wszystkie nowości, a także polskie screeny z najnowszych systemów mobilnych firmy Apple.

Dla osób, które będą chciały zainstalować iOS 16 beta 1 | iPadOS 16 beta 1 przygotowaliśmy już teraz poradnik pokazujący jak tego dokonać – iOS 16 | iPadOS 16 beta 1 – kiedy, skąd pobrać i jak zainstalować? Poznaliśmy już także datę wydania publicznej bety iOS/iPadOS 16. Więcej informacji na ten tutaj – publiczna beta iOS 16 – kiedy? Data wydania ujawniona

Jeśli jesteś ciekaw co Apple zaprezentuje na poniedziałkowej konferencji oprócz nowych systemów to kliknij po więcej informacji w  – ten link.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top