ipados16 onetechpl

iPadOS 16 – nowa wielozadaniowość, tryb studyjny i nie tylko

iPadOS 16 z nową wielozadaniowością, trybem studyjnym i nie tylko pojawił się na nowej koncepcji, której autorem jest projektant Parker Ortolan.

Jego zdaniem Apple mogłoby przenieść wielozadaniowość na wyższy poziom, umożliwiając otwieranie do 4 aplikacji jednocześnie w widoku Split View. Dzięki nowym układom aplikacji użytkownicy mogą również korzystać z większej liczby aplikacji w różnych formatach ekranu.

iPadOS 16 - nowa wielozadaniowość, tryb studyjny i nie tylko ciekawostki ipados 16 supported devices, ipados 16 rumors, ipados 16 release date, ipados 16 external monitor, ipados 16 devices, ipados 16 beta, ipados 16  iPadOS 16 z nową wielozadaniowością, trybem studyjnym i nie tylko pojawił się na nowej koncepcji, której autorem jest projektant Parker Ortolan. iPadOS16 1
Nowa wielozadaniowość.

Oprócz biblioteki aplikacji zdaniem Parkera iPadOS 16 będzie wyposażony także w funkcję Mission Control, dzięki czemu użytkownicy będą mogli rozmieszczać otwarte okna aplikacji i otwierać nowe jednym dotknięciem.

iPadOS 16 - nowa wielozadaniowość, tryb studyjny i nie tylko ciekawostki ipados 16 supported devices, ipados 16 rumors, ipados 16 release date, ipados 16 external monitor, ipados 16 devices, ipados 16 beta, ipados 16  iPadOS 16 z nową wielozadaniowością, trybem studyjnym i nie tylko pojawił się na nowej koncepcji, której autorem jest projektant Parker Ortolan. iPadOS16 2
Mission Control.

Koncept oferuje również umieszczanie folderów, muzyki i innych plików w doku lub na pulpicie, tak jak w macOS. Wreszcie, Parker wprowadził nowy tryb studyjny.

iPadOS 16 - nowa wielozadaniowość, tryb studyjny i nie tylko ciekawostki ipados 16 supported devices, ipados 16 rumors, ipados 16 release date, ipados 16 external monitor, ipados 16 devices, ipados 16 beta, ipados 16  iPadOS 16 z nową wielozadaniowością, trybem studyjnym i nie tylko pojawił się na nowej koncepcji, której autorem jest projektant Parker Ortolan. iPadOS16 3
Tryb Studyjny.

Dzięki tej funkcji, po podłączeniu iPada Air lub iPada Pro z systemem iPadOS 16 do zewnętrznego wyświetlacza lub przy użyciu AirPlay, użytkownicy doświadczą zupełnie nowego doświadczenia na komputerze.

Jak Wam się ta wizja podoba? Dla przypomnienia dodamy, że oficjalna prezentacja najnowszych systemów Apple obędzie się już 6 czerwca 2022 roku podczas WWDC 2022.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top