iPhone 11 Edge, czyli kolejna kosmiczna wizja iPhone?a ciekawostki Wizja, Wideo, iPhone 11 edge  Zastanawialiście się kiedyś jakby wyglądał iPhone z zakrzywionym ekranem OLED? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej! iPhone11edge

iPhone 11 Edge, czyli kolejna kosmiczna wizja iPhone?a

Zastanawialiście się kiedyś jakby wyglądał iPhone z zakrzywionym ekranem OLED? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej!

Wraz z premierą pierwszego iPhone’a, Apple ustawiło bardzo wysoko porzeczkę jeśli chodzi o design swoich smartfonów. Tak wysoko, że praktycznie każda firma przez lata kopiowała coś od firmy z Cupertino.

Niestety, z czasem Apple często tracić punkty, a firmy takie jak Samsung często radziły sobie lepiej pod względem wzornictwa. Nie oszukujmy się na chwilę obecną na rynku mamy naprawdę sporo smartfonów, które wyglądają lepiej od iPhone?a. Ale nie o tym miał być ten wpis.

Poniżej mamy dla Was koncept, który pokazuje jak wyglądałby iPhone z zakrzywionym ekranem OLED.

iPhone 11 Edge, czyli kolejna kosmiczna wizja iPhone?a ciekawostki Wizja, Wideo, iPhone 11 edge  Zastanawialiście się kiedyś jakby wyglądał iPhone z zakrzywionym ekranem OLED? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej! iphone

Podobne rozwiązanie było już dostępne kilka lat temu w Samsungu.

Jak Wam się ta wizja podoba? Dla dla mnie jest ona całkowicie kosmiczna i uważam, że nigdy coś takiego nie zostanie przez Apple wypuszczone.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top