W sieci pojawiły się nowe informacje o iPhone 11 pochodzące od osób, które widziały już nowe smartfony Apple polecane, ciekawostki nowe informacje, co nowego w iPHone 11  Serwis 9to5Mac udostępnili kilkanaście minut temu nowe informacje na temat iPhone'a 11. Wiadomości rzekomo pochodzą od osób, które widziały tegoroczne iPhone?y na żywo. iPhone11

W sieci pojawiły się nowe informacje o iPhone 11 pochodzące od osób, które widziały już nowe smartfony Apple

Serwis 9to5Mac udostępnili kilkanaście minut temu nowe informacje na temat iPhone’a 11. Wiadomości rzekomo pochodzą od osób, które widziały tegoroczne iPhone?y na żywo.

Według źródła iPhone?y 11 nadal będą miały port Lightning. Najprawdopodobniej w pudełku dołączony będzie kabel USB-C / Lightning i szybka ładowarka.

W sieci pojawiły się nowe informacje o iPhone 11 pochodzące od osób, które widziały już nowe smartfony Apple polecane, ciekawostki nowe informacje, co nowego w iPHone 11  Serwis 9to5Mac udostępnili kilkanaście minut temu nowe informacje na temat iPhone'a 11. Wiadomości rzekomo pochodzą od osób, które widziały tegoroczne iPhone?y na żywo. iP11

Nazwy kodowe:

  • iPhone 11 : D42 (iPhone12,3)
  • iPhone 11 Max : D43 (iPhone12,5)
  • iPhone XR 2 : N104 (iPhone12,1)

Modele D42 i D43 otrzymają wyświetlacz OLED Retina, natomiast model N104 – Liquid Retina. Rozdzielczość ekranu nie zmieni się w porównaniu z obecną generacją.

Ponadto wszystkie iPhone’y w 2019 r. otrzymają zaktualizowany silnik wibracyjny Taptic Engine (nazwa kodowa leap haptics). Nie wiadomo, co się zmieni, ale nacisk zostanie położony na funkcję Haptic Touch (długie naciśnięcie), która zastąpi 3D Touch.

Potwierdzono również pogłoski o kamerze. iPhone 11 będzie wyposażony w system trzech głównych kamer (w kształcie kwadratu), z których jedna będzie szerokokątna. Wraz z nim zostanie dodana nowa funkcja Smart Frame (?Smart Frame?), dzięki której użytkownik będzie mógł dostosować kadrowanie lub wykonać automatyczną korekcję perspektywy.

Przednia kamera również się zmieni i pozwoli na nagrywanie wideo w zwolnionym tempie z prędkością 120 klatek / sek. Prezentacja nowych smartfonów ma odbyć się 10 września tego roku.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry