iPhone 11 ma dynamiczne zarządzanie wydajnością polecane, ciekawostki kondycja baterii, iPhone 11, bateria, Apple  iPhone 11 i jego mocniejsze warianty mają wiele nowości, których brakuje poprzednikom. Jedną z nich jest połączenie oprogramowania i sprzętu, które pozwala na lepsze zarządzanie zasilaniem i przeciwdziała szybszej degradacji pojemności baterii. iPhone11 3

iPhone 11 ma dynamiczne zarządzanie wydajnością

iPhone 11 i jego mocniejsze warianty mają wiele nowości, których brakuje poprzednikom. Jedną z nich jest połączenie oprogramowania i sprzętu, które pozwala na lepsze zarządzanie zasilaniem i przeciwdziała szybszej degradacji pojemności baterii.

Zautomatyzowany system ma być podobno lepszy od tego wprowadzonego wcześniej do iOS. Dzięki temu w każdej chwili urządzenia korzystają ze swojej wydajności w odpowiedni dla nich sposób.

iPhone 11 ma dynamiczne zarządzanie wydajnością polecane, ciekawostki kondycja baterii, iPhone 11, bateria, Apple  iPhone 11 i jego mocniejsze warianty mają wiele nowości, których brakuje poprzednikom. Jedną z nich jest połączenie oprogramowania i sprzętu, które pozwala na lepsze zarządzanie zasilaniem i przeciwdziała szybszej degradacji pojemności baterii. iPhone 11 2 539x350

Warto pamiętać, że informacje o kondycji baterii pojawiły się w iOS 11.3 i nowszych. Sprawdzenie jest banalnie proste wystarczy przejść do Ustawień, potem powędrować do zakładki Bateria, a następnie do Kondycji baterii.

Apple radzi wymieniać baterię w momencie, gdy jej pojemność stanowi mniej niż 80% fabrycznej.

Za czasów iOS 10.2.1 nikogo nie poinformowano, że pojawił się “system” monitorowania baterii. Było to widoczne dopiero po uruchomieniu aplikacji Geekbench. Właśnie w tamtym momencie Apple dostało się za nie poinformowanie o tej nowości w systemie operacyjnym iPhone’a.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry