Krzysiek Borek12.09.2019
iPhone 11 Pro z mocniejszą ładowarką w zestawie

iPhone na razie nie przejdzie całkowicie na USB-C, ale to nie oznacza, że nic z USB-C nie pojawi się w pudełku z najnowszym smartfonem Apple.

Wiemy, że obydwa warianty iPhone 11 Pro otrzymają 18W ładowarkę i kabel USB – C -> Lightning. Wreszcie nie będzie trzeba dokupować dodatkowej ładowarki z USB PD i odpowiedniego kabla, bo wszystko będzie dostępne od razu.

Musicie pamiętać, że dotyczy to jedynie modeli Pro, bo 11 nadal ma w pudełku 5W ładowarkę, więc nie mając mocniejszej będziemy musieli ją dokupić razem z kablem.

Miejmy nadzieję, że oznacza to powolne przejście z Lightning na USB C. Szczególnie biorąc pod uwagę, że teraz każdy model MacBooka ma właśnie USB i mając jeden z wariantów iPhone’a 11 Pro nie musimy dokupować kabla, żeby podłączyć go do naszego MacBooka.

Polskie ceny iPhone 11 Pro dostępne są w tym miejscu. Tutaj możecie zobaczyć iPhone’y 11 Pro na pierwszych filmach, a w tym miejscu znajdziecie podstawowe informacje i nowości jakie dostępne są w tegorocznych smartfonach Apple w wersji Pro.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS