iPhone 11 ze świetnym wynikiem sprzedażowym w Chinach polecane, ciekawostki iPhone 11, chiny  iPhone 11 i 11 Pro w ciągu dwóch miesięcy znalazł się w rękach 10 milionów konsumentów z Chin. iPhone11 3

iPhone 11 ze świetnym wynikiem sprzedażowym w Chinach

iPhone 11 i 11 Pro w ciągu dwóch miesięcy znalazł się w rękach 10 milionów konsumentów z Chin.

Jeżeli to prawda, to oznacza to, że Apple zanotowało 6% wzrost sprzedaży rok do roku na terenie Chin. Mowa oczywiście o sprzedaży samego iPhone’a 11.

iPhone 11 ze świetnym wynikiem sprzedażowym w Chinach polecane, ciekawostki iPhone 11, chiny  iPhone 11 i 11 Pro w ciągu dwóch miesięcy znalazł się w rękach 10 milionów konsumentów z Chin. iPhone 2

Przed premierą nowych modeli i wprowadzeniem ich do sprzedaży Apple nie miało lekko w kraju zdominowanym przez zdecydowanie tańsze konstrukcje. Na szczęście dla nich okazało się, że wielu konsumentów zdecydowało się na zakup iPhone’a 11.

Do tego wyniku na pewno przyczyniła się cena najnowszego modelu, którą obniżono o 50$. Dzięki temu więcej konsumentów zdecydowało się na zakup i to nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Niższa cena zadziałała nawet w Chinach i Indiach, a tam ludzie często wybierają tańsze smartfony.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry