iPhone 12 nadal będzie posiadał złącze Lightning polecane, ciekawostki iPhone 12, Apple  Według najnowszych i wiarygodnych źródeł, iPhone 12, który zostanie zaprezentowany w tym roku niestety nadal będzie posiadał złącze Lightning, a nie tak długo przez wszystkich oczekiwane USB-C. Lightning 1300x700

iPhone 12 nadal będzie posiadał złącze Lightning

Według najnowszych i wiarygodnych źródeł, iPhone 12, który zostanie zaprezentowany w tym roku niestety nadal będzie posiadał złącze Lightning, a nie tak długo przez wszystkich oczekiwane USB-C.

O tym, że tegoroczne iPhone?y będą miały złącze Lightning pisał już kilka tygodni temu znany youtuber i bloger Jon Prosser. Bardzo duże zmiany mają pojawić się dopiero w przyszłym roku w iPhone 13.

Jak widzicie powyżej iPhone 13, zdaniem @choco_bit, czyli osoby, która juz kilka razy trafnie informowała o nowościach giganta z Cupertino ma być niemal całkowicie pozbawiony portów. Przyszłoroczny iPhone ma być wyposażony tylko w Smart Connector.

Pogłoski o całkowicie bezprzewodowym iPhonie nie są nowe, w ubiegłym roku analityk Kuo powiedział, że Apple wprowadzi iPhone’a bez portu w 2021 roku.

Co Wy o tym myślicie?

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry