iPhone 12 ma zwrotne ładowanie bezprzewodowe polecane, ciekawostki odwracalne ładowanie, ładowanie zwrotne, ladowanie zwrotne, iPhone 12 Pro, iPhone 12  Redaktor VentureBeat, Jeremy Horwitz, znalazł wzmiankę o zwrotnym ładowaniu bezprzewodowym w iPhone 12 w zgłoszeniu Apple do FCC. ladowanie

iPhone 12 ma zwrotne ładowanie bezprzewodowe

Redaktor VentureBeat, Jeremy Horwitz, znalazł wzmiankę o zwrotnym ładowaniu bezprzewodowym w iPhone 12 w zgłoszeniu Apple do FCC.

W swoim zgłoszeniu Apple wskazał, że iPhone’y 2020 obsługują zwrotne ładowanie bezprzewodowe, które będzie dostępne dla co najmniej jednego przyszłego akcesorium firmy.

?Oprócz możliwości ładowania za pomocą bezprzewodowej ładowarki WPT, iPhone 2020 obsługuje również ładowanie zwrotne 360 ??kHz w celu przesyłania energii do akcesoriów. Gadżetem, który można będzie ładować z iPhone’a, ma być przyszłe akcesorium Apple.”

Mark Gurman z Bloomberga zasugerował, że tym gadżetem mogą być nowe AirPods z obsługą MagSafe, które mocować będziemy z tyłu iPhone’a 12 za pomocą magnesów.

Według analityka TFI Securities Ming-Chi Kuo, Apple przygotowywał funkcję odwrotnego ładowania dla iPhone’a 11 w 2019 roku, ale później zrezygnowała z tego, ponieważ ?wydajność ładowania nie spełniała wymagań firmy?.

Więcej o iPhone 12

Etui i szkła hartowane na ekran

Testy 

Pamięć RAM 

Pozostałe informacje

Akcesoria

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry