OneTech02.07.2020
iPhone 12 Pro nie otrzyma wyświetlaczy ProMotion

Ross Young napisał na Twitterze, że smartfony iPhone 12 Pro i 12 Pro Max nie otrzymają wyświetlaczy y z częstotliwością odświeżania 120 Hz.

Zdaniem analityka, Apple wprowadzi technologię ProMotion wraz z wyświetlaczami LTPO w 2021 roku.

Young zauważa na swoim Twitterze, że żadne z jego źródeł nie potwierdziło plotek na temat wyświetlaczy z częstotliwością odświeżania 120 Hz w iPhonie 12‌ Pro i jest on pewien, że technologia ProMotion pojawi się dopiero w iPhone 2021.

Według Rossa Younga dodanie technologii ProMotion do iPhone’a bez LTPO może prowadzić do zwiększonego zużycia baterii, chociaż warto zauważyć, że Apple używa ProMotion w tabletach iPad Pro bez LTPO.

Plotki o pojawieniu się ProMotion w iPhonie 12 Pro i 12 Pro Max pojawiły się już w 2019 roku. Kilku znanych informatorów, w tym Max Weinbach i John Prosser, wciąż jest przekonanych, że przyszłe smartfony Apple otrzymają wyświetlacze z częstotliwością odświeżania 120 Hz.

Ponadto deweloperzy znaleźli w pierwszej wersji beta iOS 14 ustawienia, które ogranicza częstotliwość odświeżania wyświetlacza do 60 klatek na sekundę, co może wskazywać na pojawienie się zwiększonej częstotliwości odświeżania w przyszłych iPhone’ach.

Apple ma wprowadzić nowe smartfony i inne gadżety we wrześniu.

Źródło:
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl