iPhone

iPhone 12 przejdzie diametralne zmiany pod względem wyglądu

Apple nie ma w zwyczaju zmieniać wyglądu swoich urządzeń mobilnych z roku na rok. Wszystko planują i zmiany we wzornictwie przychodzą późno.

Być może Amerykanie nie są stanowczy, co może wyglądać na dość błahe podejście z ich strony do tego tematu.

Pierwsza poważna zmiana nadeszła wraz z wydaniem iPhone X, każdy model przed nim przypomina wprowadzonego w 2014 roku iPhone’a 6. Obudowa z obłymi kształtami i szkło 2,5D pokazuje, że przez ponad 5 lat nic się nie zmieniło.

iPhone 12 przejdzie diametralne zmiany pod względem wyglądu polecane, ciekawostki wygląd, iPhone 12  Apple nie ma w zwyczaju zmieniać wyglądu swoich urządzeń mobilnych z roku na rok. Wszystko planują i zmiany we wzornictwie przychodzą późno. iPhone12 1 525x350

Na szczęście nadchodzący iPhone zacznie przypominać 4 lub 5 w kwestii budowy obudowy, która będzie miała bardziej ostre krawędzie. Zresztą można to obecnie ujrzeć w iPadzie Pro, to samo tyczy się MacBooka Pro, więc iPhone powinien do nich dołączyć, aby wszystko wyglądało tak samo.

Wcięcie w ekranie jeszcze z nami zostanie, ale ma być mniejsze pomimo, że Apple ma prototyp iPhone’a bez wcięcia. Jeżeli taki sprzęt miałby się pojawić może to oznaczać, że Amerykanie są w stanie zmniejszyć większość komponentów znajdujących się nad wyświetlaczem. Jednak oznaczałoby to szersze ramki wokół ekranu, żeby ta nad nim mogła pomieścić wszystkie kluczowe elementy.

iPhone 12 przejdzie diametralne zmiany pod względem wyglądu polecane, ciekawostki wygląd, iPhone 12  Apple nie ma w zwyczaju zmieniać wyglądu swoich urządzeń mobilnych z roku na rok. Wszystko planują i zmiany we wzornictwie przychodzą późno. iPhone12 2 525x350

Łatwo dostrzec, że Apple mocno weszło w rozszerzoną rzeczywistość (AR).ARKit jest świetnym narzędziem, a nadchodzące gogle tylko to potwierdzają. W takiej sytuacji iPhone 12 miałby dostać dodatkowy obiektyw ToF.

Taki obiektyw lepiej radzi sobie z mierzeniem głębokości, co sprawiłoby, że byłby idealnym elementem pod rozszerzoną rzeczywistość.

Miejmy nadzieję, że tak się stanie i przyszłoroczny iPhone rzeczywiście będzie się różnił od obecnie dostępnych modeli.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top