iPhone 12 wreszcie z nową kamerą TrueDepth, która nie zmieniła się od czasu iPhone'a X polecane, ciekawostki   Face ID po raz pierwszy pojawił się na iPhone X w 2017 roku. Od trzech lat czujnik się nie zmienił, chociaż w nowym iPhonie 11 / 11 Pro funkcja Face ID działa znacznie szybciej, dzięki iOS 13. iPhone12

iPhone 12 wreszcie z nową kamerą TrueDepth, która nie zmieniła się od czasu iPhone’a X

Face ID po raz pierwszy pojawił się na iPhone X w 2017 roku. Od trzech lat czujnik się nie zmienił, chociaż w nowym iPhone 11 / 11 Pro funkcja Face ID działa znacznie szybciej, dzięki iOS 13.

Najprawdopodobniej w tym roku się to zmieni. Według analityków nadchodząca generacja iPhone’ów w końcu otrzyma zaktualizowany moduł TrueDepth.

iPhone 12 wreszcie z nową kamerą TrueDepth, która nie zmieniła się od czasu iPhone'a X polecane, ciekawostki   Face ID po raz pierwszy pojawił się na iPhone X w 2017 roku. Od trzech lat czujnik się nie zmienił, chociaż w nowym iPhonie 11 / 11 Pro funkcja Face ID działa znacznie szybciej, dzięki iOS 13. iPhone12 1

Nie ma żadnych szczegółów, ale wcześniej pojawiły się takie plotki, które dotyczyły zmniejszenia rozmiarów czujników i zwiększenia wydajności systemu jako całości. Tak więc iPhone 12 może naprawdę uzyskać mniejsze wycięcia w ekranach i jeszcze szybszą funkcję Face ID.

Czekamy!

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry