iphone13

iPhone 13 / 13 Pro będzie miał mocniejsze magnesy Magsafe, nowy tryb fotografowania i zupełnie nowy kolor

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat smartfonów z serii iPhone 13, które powinny zostać zaprezentowane za niecały miesiąc.

Podobno iPhone 13 będzie dostępny w dwóch nowych kolorach: głębszym matowym czarnym kolorze i zupełnie nowym brązowo złotym. Grafitowy kolor znany z iPhone 12 Pro zostanie zastąpiony głębszą czernią, a powierzchnia urządzenia stanie się mniej błyszcząca.

Nowy kolor iPhone 13 Pro

Począwszy od iPhone’a 12, ekosystem Magsafe będzie nadal ewoluował i wspierał inne akcesoria. Użytkownicy “dwunastek” narzekają, że magnesy Magsafe, że te nie zawsze trzymają smartfon bezpiecznie. Zmieni się to w nowej serii smartfonów Apple. W iPhonie 13 zostaną zastosowane mocniejsze magnesy, które nie powinny sprawiać już żadnych problemów.

iPhone 13 / 13 Pro będzie miał mocniejsze magnesy Magsafe, nowy tryb fotografowania i zupełnie nowy kolor ciekawostki iphone 13 pro touch id, iphone 13 pro max kiedy, iPhone 13 Pro max, iphone 13 pro kolory, iPhone 13 Pro, iPhone 13 mini, iPhone 13  W sieci pojawiły się nowe informacje na temat smartfonów z serii iPhone 13, które powinny zostać zaprezentowane za niecały miesiąc. NocneZdjecia

Ponadto Apple nie zapomina o tych, którzy lubią fotografować rozgwieżdżone niebo. W iPhone 13 pojawi się zupełnie nowy tryb fotografowania astronomicznego. To nie koniec nowości. Płaska ramka ze stali nierdzewnej otrzyma specjalną powłokę, która sprawi, odciski palców nie będą już tak bardzo widoczne.

Tegoroczne smartfony Apple będzie korzystać również z mikrofonów z technologią kształtowania wiązki, co pozwoli na lepszą transmisję dźwięku do transmisji na żywo i nagrywania wideo.

Według najnowszych plotek smartfony Apple serii 13 zostaną zaprezentowane 14 września.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top