iPhone 13 / 13 Pro bez Touch ID polecane, ciekawostki touch id pod ekranem, Touch ID, iPhone 13 Pro, iPhone 13  Na początku tego roku pojawiły się doniesienia, że ??seria Apple iPhone 13 otrzyma skaner linii papilarnych Touch ID. Źródła twierdziły, że najnowszy flagowy iPhone będzie korzystał z podwójnego uwierzytelniania (Face ID i Touch ID). Tak się jednak nie stanie. iPhone13 10

iPhone 13 / 13 Pro bez Touch ID

Na początku tego roku pojawiły się doniesienia, że ??seria Apple iPhone 13 otrzyma skaner linii papilarnych Touch ID. Źródła twierdziły, że najnowszy flagowy iPhone będzie korzystał z podwójnego uwierzytelniania (Face ID i Touch ID). Tak się jednak nie stanie.

Apple rzeczywiście złożyło dużą liczbę patentów na Touch ID pod ekranem w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, ale zdaniem dziennikarza Bloomberg Marka Gurmana w serii iPhone 13 firma Apple nadal zastosuje tylko jedną metodę biometryczną (Face ID).

?Apple jest już po testach skanera linii papilarnych pod ekranem, ale ta funkcja nie pojawi się w tej generacji iPhone’a?.

Z powodu pandemii koronawirusa w zeszłym roku użytkownicy skrytykowali jedyną metodę weryfikacji biometrycznej iPhone’a 12. Face ID nie działało podczas noszenia maski.

iPhone 13 / 13 Pro bez Touch ID polecane, ciekawostki touch id pod ekranem, Touch ID, iPhone 13 Pro, iPhone 13  Na początku tego roku pojawiły się doniesienia, że ??seria Apple iPhone 13 otrzyma skaner linii papilarnych Touch ID. Źródła twierdziły, że najnowszy flagowy iPhone będzie korzystał z podwójnego uwierzytelniania (Face ID i Touch ID). Tak się jednak nie stanie. maska

Po tym, Apple szybko opracowało szybko nową funkcję, która pozwala szybko odblokować iPhone’a mając an twarzy maskę, ale nie wszyscy użytkownicy mają Apple Watch, bo ten jest konieczny do wykonania tej czynności. Dlatego większość użytkowników Apple nie może się doczekać powrotu Touch ID.

Oczekuje się, że iPhone 13 będzie wyposażony w znacznie ulepszone aparaty, ekrany 120 Hz (w modelach Pro), mniejsze wycięcie ekranu i większe baterie.

Publiczne i zwykłe bety iOS15 | iPadOS15

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry