iPhone 13 mini będzie ostatnim małym iPhone?m polecane, ciekawostki iPhone 13 mini, iPhone 12 mini, Apple  Jeśli kochacie małe smartfony i czekacie na iPhone 14 mini to nie mamy dobrych wieści. Tegoroczny model mini będzie ostatnim małym iPhone'm dostępnym w ofercie Apple. iPhone12mini 2

iPhone 13 mini będzie ostatnim małym iPhone?m

Jeśli kochacie małe smartfony i czekacie na iPhone 14 mini to nie mamy dobrych wieści. Tegoroczny model mini będzie ostatnim małym iPhone’m dostępnym w ofercie Apple.

Z korespondencji między dostawcami Apple wynika, że ??w ofercie iPhone’a w 2022 roku nie będzie modelu mini. W przyszłym roku do oferty firmy trafią dwa modele 6,1-calowe (zwykły iPhone i Pro) oraz dwa modele 6,7-calowe (modele Max i Pro Max). Wygląda na to, że Apple w końcu zorientowało się, że coś jest nie tak z iPhone?m 12 mini. Jeśli chodzi o ten rok to iPhone 13 mini się pojawi. Został opracowany, podpisano umowy z dostawcami komponentów i smartfon jest w końcowej fazie testów.

Dlaczego Apple zdecydowało się zakończyć produkcję iPhone’a mini?

iPhone 13 mini będzie ostatnim małym iPhone?m polecane, ciekawostki iPhone 13 mini, iPhone 12 mini, Apple  Jeśli kochacie małe smartfony i czekacie na iPhone 14 mini to nie mamy dobrych wieści. Tegoroczny model mini będzie ostatnim małym iPhone'm dostępnym w ofercie Apple. iPhone12mini

Ekrany smartfonów wciąż się rozwijają. A ich korpusy się powiększają. Tego chcą kupujący. Nie da się dziś obsługiwać najpopularniejszych smartfonów jedną ręką. Nie przeszkadza to ich szczęśliwym właścicielom, duży jasny ekran jest idealny do oglądania filmów, grania w gry, surfowania po sieci www.

Są jednak na świecie osoby, które wolą obsługiwać smartfona jedną ręką. Chcą aby ten smartfon łatwo i bez problemów mieścił się w kieszeni, nawet jeśli kieszeń nie jest zbyt duża – to dla nich powstał iPhone 12 mini.

Założono, że udział kompaktowego modelu w całkowitej sprzedaży iPhone’a wyniesie 10-15%, a w rzeczywistości sprzedaż modelu mini okazała się dużo słabsza i to może być główny powód, dla którego iPhone 13 mini będzie ostatni. Być może stare smartfony o wymaganym rozmiarze, z których korzystamy od kilku lat są nadal lepsze i użytkownicy nie potrzebują zmian tym bardziej, że dwunastka mini nie należy do najtańszych smartfonów.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry