iPhone 13 może otrzymać funkcję Always-On Display polecane, ciekawostki zawsze włączony ekran, iPhone 13 Pro, iPhone 13, Always on Display  Do prezentacji nowego iPhone'a 13, pozostało już niewiele czasu, więc w sieci co chwilę pojawiać się będą nowe wiadomości i doniesienia na temat tegorocznych iPhone?ów. always on iPhone13

iPhone 13 może otrzymać funkcję Always-On Display

Do prezentacji nowego iPhone’a 13, pozostało już niewiele czasu, więc w sieci co chwilę pojawiać się będą nowe wiadomości i doniesienia na temat tegorocznych iPhone?ów.

Najnowsze doniesienia pochodzą od Marka Gurmana, który w nowej odsłonie swojego newslettera Power On Gurman opowiedział o iPhone?ach i nowościach, które możemy zobaczyć podczas wrześniowej prezentacji. Według Bloomberga, nowy iPhone 13 odnotuje 20-procentowy wzrost produkcji, co jest mocnym sygnałem dla oczekiwań sprzedażowych Apple.

iPhone 13 może otrzymać funkcję Always-On Display polecane, ciekawostki zawsze włączony ekran, iPhone 13 Pro, iPhone 13, Always on Display  Do prezentacji nowego iPhone'a 13, pozostało już niewiele czasu, więc w sieci co chwilę pojawiać się będą nowe wiadomości i doniesienia na temat tegorocznych iPhone?ów. iPhone13 1 1

Jaki będzie iPhone 13?

Mark Gurman wydaje się nie mieć wątpliwości:

Spodziewam się szybszego chipa A15, mniejszego wycięcia, nowego wyświetlacza dla lepszej żywotności baterii, funkcji Always-On Display w stylu Apple Watch i częstotliwości odświeżania 120 Hz.

Dzięki Always-On Display , użytkownicy będą mogli łatwo sprawdzać pewne informacje na iPhone’a bez konieczności jego aktywacji, na przykład będzie można zobaczyć godzinę, pogodę i część powiadomień.

A Ty czego oczekujesz od tegorocznego iPhone’a? Koniecznie daj znam znać w komentarzach.

Publiczne i zwykłe bety iOS15 | iPadOS15

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry