iphone13pro

iPhone 13 nie obsługuje redukcji szumów dla połączeń telefonicznych

Apple oficjalnie potwierdziło, że brak redukcji szumów dla rozmów telefonicznych w ofercie iPhone 13 nie jest błędem i nigdy tej funkcji nie będzie nowych smartfonach.

Pod koniec grudnia informowaliśmy, że niektórzy posiadacze iPhone’a 13 narzekają na brak redukcji szumów dla połączeń telefonicznych, która jest dostępna we wszystkich innych smartfonach Apple z systemem iOS 15. Początkowo zakładano, że problem ma charakter oprogramowania i producent iPhone’a naprawiłby to w jednej z aktualizacji iOS.

iPhone 13 nie obsługuje redukcji szumów dla połączeń telefonicznych ciekawostki redukcja szumow iphone 13, redukcja szumow, iPhone 13 Pro, Apple  Apple oficjalnie potwierdziło, że brak redukcji szumów dla rozmów telefonicznych w ofercie iPhone 13 nie jest błędem i nigdy tej funkcji nie będzie nowych smartfonach. iphone13

Niestety, Apple nigdy nie planowało dodać tej funkcji do serii iPhone 13.

„Mamy na ten temat wiadomości. Redukcja szumów telefonu nie jest dostępna w modelach iPhone’a 13, więc nie widzisz tej opcji w Ustawieniach” – powiedział jeden z użytkowników starszy konsultant Apple.

Nie jest jasne, dlaczego firma zdecydowała się na wyłączenie tej funkcji, skoro była ona obecna we wszystkich poprzednich modelach iPhone’a. Co ciekawe, w przypadku połączeń FaceTime w iPhonie 13 dostępna jest redukcja szumów.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top