iphone12

iPhone 13 otrzyma funkcję rozmycia tła przy nagrywaniu wideo

Na pewno dobrze wszystkim znany dziennikarz Bloomberg, Mark Gurman, podzielił się informacjami na temat nowości w aparatach w tegorocznych smartfonach iPhone 13.

Zdaniem Gurmana, Apple planuje dodać w tegorocznych smartfonach możliwość nagrywania wideo z efektem bokeh, czyli z rozmytym tłem. Podobnie jak w przypadku zdjęć statycznych, czujnik głębi iPhone’a stworzy efekt bokeh i pozwoli zmienić ilość rozmycia po nagraniu.

Nowe funkcje w iPhone 13 Pro

iPhone 13 otrzyma funkcję rozmycia tła przy nagrywaniu wideo ciekawostki iPhone 13 Pro max, iPhone 13 Pro, iPhone 13  Na pewno dobrze wszystkim znany dziennikarz Bloomberg, Mark Gurman, podzielił się informacjami na temat nowości w aparatach w tegorocznych smartfonach iPhone 13. NocneZdjecia

Firma po raz pierwszy wprowadziła tryb portretowy do zdjęć wraz z wydaniem iPhone’a 7 Plus w 2016 roku. Warto zauważyć, że wraz z premierą iOS 15 tej jesieni, rozmowy wideo FaceTime otrzymają tryb portretowy na wszystkich kompatybilnych urządzeniach.

Wraz z portretowym trybem wideo Apple planuje również wprowadzenie obsługi formatu ProRes, który pozwoli nagrywać wideo w wyższym formacie na iPhone. Bardzo prawdopodobne jest to, że ProRes, podobnie jak ProRaw do fotografii, będzie ekskluzywną funkcją droższych modeli iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max. Dodatkowo producent planuje dodać bardziej zaawansowane filtry do obróbki zdjęć AI.

Mark potwierdził również, że tegoroczne iPhone’y będą miały szybszy chip A15, mniejszy notch i ekrany o wysokiej częstotliwości odświeżania 120 Hz.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje “trzynastki”, AirPods 3 i Apple Watch Series 7 w drugiej połowie września.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry