iphone 13

iPhone 13 podobnie jak iPhone 12 nie będzie miał w pudełku ładowarki

Jeśli liczyłeś na to, że iPhone 13 będzie miał ładowarkę w pudełku to niestety nie mamy dobrych wieści. Tak się niestety nie stanie. Dlaczego?

Potwierdzenie braku ładowarki pojawiło się na stronie jednego z chińskich operatorów. Kilka dni temu oficjalny sklep chińskiego operatora China Mobile zamieścił na swojej stronie stronę informacje o nadchodzącym iPhone’a 13. Ponadto niektóre sklepy opublikowały powiadomienia o przedsprzedaży w których nie tylko można zamówić nowy flagowiec za 1 juana, ale można też dostać ładowarkę w prezencie.

iPhone 13 bez ładowarki

iPhone 13 podobnie jak iPhone 12 nie będzie miał w pudełku ładowarki ciekawostki iPhone 13 Pro, iphone 13 bez zasilacza, iphone 13 bez ladowarki, iPhone 13, brak ładowarki  Jeśli liczyłeś na to, że iPhone 13 będzie miał ładowarkę w pudełku to niestety nie mamy dobrych wieści. Tak się niestety nie stanie. Dlaczego? iPhone12s 1

Potwierdza to zatem, że iPhone 13 pójdzie w ślady iPhone’a 12 i urządzenie nie będzie miało w pudełku zasilacza.

Oczekuje się, że smartfony będą dostępne w przedsprzedaży na całym świecie 17 września, a do sprzedaży trafią tydzień później, 24 września.

Gdzie i jak oglądać konferencję?

Link do wtorkowej konferencji znajdziecie poniżej.

Pamiętajcie aby być tego dnia z nami. Postaramy się jak najszybciej poinformować Was o wszystkich nowościach jakie zostaną zaprezentowane.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top