iPhone 13 Pro

iPhone 13 Pro / 13 Pro Max z jeszcze szybszym ładowaniem

Według najnowszych doniesień pochodzących z łańcucha dostaw Apple, iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max obsługiwać będą technologię szybkiego ładowania o mocy 25 W.

Moc 25 W jest oczywiście daleka od rekordowej mocy ładowania urządzeń z Androidem, w którym nawet budżetowe smartfony obsługują ładowanie większej mocy, a flagowce ładowane są z mocą nawet 120 watów. Apple jak widać nie spieszy się i dość wolno wprowadza zmiany w tej kwestii.

iPhone 13 Pro / 13 Pro Max z jeszcze szybszym ładowaniem polecane, ciekawostki szybkie ładowanie, iPhone 13 Pro max, iPhone 13 Pro, 25W  Według najnowszych doniesień pochodzących z łańcucha dostaw Apple, iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max obsługiwać będą technologię szybkiego ładowania o mocy 25 W.  ladowarka 1

Apple oferuje obecnie na swojej stronie internetowej ładowarkę do smartfonów o mocy 20 W – ładowarka 18 W została już wycofana. Cena za ładowarkę 20 wat wynosi 20 USD. Być może 25-watowy adapter będzie kosztował tyle samo lub firma może podnieść cenę do 25 USD.

Analitycy Wedbush ogłosili dziś również, że wszystkie modele iPhone’a 13 otrzymają dalmierze laserowe, a także w sprzedaży pojawią się modele z pamięcią flash 1 TB.

Oczekuje się, że iPhone 13 zostanie zaprezentowany w trzecim tygodniu września.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top