iphone13pro

iPhone 13 Pro i 13 Pro Max okazały się prawdziwymi bestsellerami

iPhone 13 Pro i 13 Pro Max w tym roku okazały się znacznie atrakcyjniejsze od standardowego modelu, dlatego nabywcy coraz częściej wybierali i wybierają droższe modele.

Według The Elec, Apple zwiększyło zamówienia na iPhone’a 13 Pro i iPhone’a 13 Pro Max o 10 milionów sztuk w drugim kwartale, co będzie bardzo pozytywne dla średniej ceny sprzedaży iPhone’a i przychodów. Przypomnijmy, że iPhone 13 Pro i 13 Pro otrzymały ekrany 120 Hz, a także aparaty z 3-krotnym zoomem.

iPhone 13 Pro i 13 Pro Max okazały się prawdziwymi bestsellerami ciekawostki iPhone 13 Pro max, iPhone 13 Pro  iPhone 13 Pro i 13 Pro Max w tym roku okazały się znacznie atrakcyjniejsze od standardowego modelu, dlatego nabywcy coraz częściej wybierali i wybierają droższe modele. iPhone13pro
iPhone 13 Pro

Wzrost sprzedaży w przypadku iPhone’a 13 Pro o przekątnej 6,1 cala, wzrósł z miliona sztuk w zeszłym kwartale do prawie 8 milionów sztuk zamówionych w drugim kwartale. W przypadku 6,7-calowego iPhone’a 13 Pro Max zamówienia wzrosły z około 3,5 miliona do 6,5 miliona telefonów.

Milion wysyłek iPhone’a 13 Pro w porównaniu z 3,5 mln iPhone’a 13 Pro Max w pierwszym kwartale potwierdza, że ​​wielu preferuje droższy model, który ma nie tylko większy ekran, ale także najdłuższą żywotność baterii w historii smartfonów Apple.

A Wy który model wybraliście? Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry