iPhone 13 Pro Max miażdży Samsunga Galaxy S22 Ultra w teście baterii ciekawostki iPhone 13 Pro Max czy galaxy s22 ultra, iPhone 13 Pro max, galaxy s22 ultra test baterii  iPhone 13 Pro Mac czy Samsung Galaxy S22 Ultra? Który z tych dwóch topowych flagowców wytrzyma dłużej na baterii? Zobacz najnowszy test, który odpowie nam na to pytanie. galaxys22 3 1300x700

iPhone 13 Pro Max miażdży Samsunga Galaxy S22 Ultra w teście baterii

iPhone 13 Pro Mac czy Samsung Galaxy S22 Ultra? Który z tych dwóch topowych flagowców wytrzyma dłużej na baterii? Zobacz najnowszy test, który odpowie nam na to pytanie.

Testy zostały przeprowadzone przez autorów kanału PhoneBuff, którzy jak zapewne już wiecie do testowania smartfonów i nie tylko wykorzystują ramię robota.

iPhone 13 Pro Max miażdży Samsunga Galaxy S22 Ultra w teście baterii ciekawostki iPhone 13 Pro Max czy galaxy s22 ultra, iPhone 13 Pro max, galaxy s22 ultra test baterii  iPhone 13 Pro Mac czy Samsung Galaxy S22 Ultra? Który z tych dwóch topowych flagowców wytrzyma dłużej na baterii? Zobacz najnowszy test, który odpowie nam na to pytanie. S22ultra

Jak widać, nowy Samsung od pierwszego testu zaczął przegrywać z konkurentem. Godzina rozmowy wyczerpała baterię Galaxy S22 Ultra o 6%, podczas gdy iPhone 13 Pro Max stracił tylko 1%.

Ale różnica jest najbardziej widoczna w grach, oprogramowaniu do mapowania i YouTube.

W efekcie flagowiec Samsunga wytrzymał 9 godzin i 16 minut (pod względem czasu ekranowego), a flagowiec Apple pokazywał 12 godzin i 6 minut.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top