iPhone 13 Pro Max vs Galaxy S22 Ultra - test szybkości ciekawostki test szybkości, Samsung Galaxy S22 Ultra, iPhone 13 Pro max, Galaxy S22 Ultra test szybkości  Nowy flagowiec Samsunga, Galaxy S22 Ultra, jest potężny i pod wieloma względami przewyższa iPhone 13 Pro Max na papierze. A jak to wygląda w praktyce? Zobacz test szybkości. galaxyS22ultra 1300x700

iPhone 13 Pro Max vs Galaxy S22 Ultra – test szybkości

Nowy flagowiec Samsunga, Galaxy S22 Ultra, jest potężny i pod wieloma względami przewyższa iPhone 13 Pro Max na papierze. A jak to wygląda w praktyce? Zobacz test szybkości.

Dla przypomnienia dodamy, że Galaxy S22 Ulatra posiada znacznie więcej pamięci RAM i liczby rdzeni procesora. Czy to jednak wystarczy, aby pokonać iPhone’a 13 Pro Max w codziennej pracy?
Autor kanału XEETECHCARE na YouTube postanowił dowiedzieć się tego wszystkiego.

Samsung Galaxy S22 Ultra jest wyposażony w nowy układ 4 nm Exynos 2200 i w topowej modyfikacji może mieć nawet 12 GB pamięci RAM. iPhone pod tym względem jest nieco „skromniejszy”. iPhone 13 Pro Max ma tylko 6 GB pamięci RAM i 5 nm układ Apple A15.

Jak widzicie powyżej bloger porównał szybkość i płynność działania urządzeń. W ramach testu sprawdził szybkość włączania smartfonów, czas uruchamiania aplikacji wbudowanych i firm trzecich, płynność przełączania między już otwartymi programami i tak dalej. Bloger ocenił również, jak gadżety radzą sobie ze złożonymi zadaniami.

W efekcie, pomimo mniejszej ilości pamięci RAM, iPhone 13 Pro Max spisywał się lepiej. Szybko poradził sobie z różnymi zadaniami. I nie ma w tym nic dziwnego. To nie pierwszy raz, kiedy smartfony Apple przewyższają flagowce Samsunga w takich testach.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top