OneTech04.10.2020
iPhone 13 Pro – pierwsze doniesienia

Analityk DSCC Ross Young podzielił się informacjami o nadchodzących smartfonach Apple iPhone 13, które trafią na rynek w 2021 roku.

Yong w swojej notatce odnosi się do osób z wewnątrz japońskiej firmy bankowej Mizuho Securities.

Według niego domniemana seria iPhone 13 będzie rozmiarowo bardzo podobna do iPhone’a 12. W przyszłym roku zdaniem Younga zobaczymy nastepujące modele iPhone:  6,7-calowego Pro Max, 6,1-calowego Pro, 6,1-calowego zwykłego iPhone’a i 5,4-calowego mini. Urządzenia będą wyglądać dokładnie tak samo jak tegoroczna seria 12.

Analityk twierdzi, że wszystkie modele iPhone’a 13 otrzymają zintegrowaną technologię dotykową, a chińska firma BOE Technology dołączy do LG Display w produkcji wyświetlaczy do 6,1-calowego iPhone’a 13 i iPhone’a 13 Pro. Samsung będzie głównym dostawcą technologii Y-Octa dla wszystkich modeli iPhone’a 13.

Ross Young uważa, że ​​najważniejszym ulepszeniem iPhone’a 13 Pro będzie wprowadzenie wyświetlaczy ProMotion z częstotliwością odświeżania 120 Hz i technologią LTPO.

Do tego aparaty w iPhone 13 i iPhone 13 mini otrzymają te same sensory, co w iPhonie 12 Pro Max, natomiast rozmiary czujników w przyszłych modelach Pro wzrosną.

Szef DSCC dodał też, że iPhone SE 3-generacji będzie miał 6,1-calowy wyświetlacz LCD, wbudowany skaner Touch ID w przycisku wyłączania, obsługę 5G sub-6GHz i dwa aparaty, takie jak iPhone 11.

Źródło:
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl