iphone13 2

iPhone 13 to najlepiej sprzedający się smartfon w 2022 roku

Raport Counterpoint Research pokazał, że rok 2022 był bardzo dobry dla linii iPhone’a, a w szczególności dla modelu iPhone 13. Dlaczego?

Według najnowszego raportu, iPhone 13 był najlepiej sprzedającym się smartfonem na całym świecie w ubiegłym roku, co jest ogromnym sukcesem dla firmy Apple.

Osiem z dziesięciu najlepszych telefonów w 2022 roku pochodziło z obozu Apple’a, z modelem 13 zajmującym pierwsze miejsce w sprzedaży. Według szacunków, tenże model iPhone stanowił 5% całkowitej sprzedaży smartfonów na całym świecie, a 28% wszystkich iPhone’ów. To ogromna liczba, która pokazuje, jak popularny jest ten model.

iPhone 13 to najlepiej sprzedający się smartfon w 2022 roku

iPhone 13 to najlepiej sprzedający się smartfon w 2022 roku ciekawostki smartfon iPhone 13, najlepiej sprzedający się smartfon w 2022 roku, iPhone 13, apple iphone 13  Raport Counterpoint Research pokazał, że rok 2022 był bardzo dobry dla linii iPhone'a, a w szczególności dla modelu iPhone 13. Dlaczego? iPhone13 sprzedaz
iPhone 13 – najlepiej sprzedający się smartfon w 2022 roku

Najwięcej “trzynastek” sprzedano w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Chinach, Niemczech i we Francji między wrześniem 2021 a sierpniem 2022 roku. Na drugim miejscu w rankingu sprzedaży znalazł si model 13 Pro Max z 2,8% udziału w całkowitej sprzedaży smartfonów na świecie, a następnie iPhone 14 Pro Max z 1,7% wszystkich sprzedaży.

Należy również zauważyć, że iPhone 12, który został wprowadzony na rynek w październiku 2020 roku, był nadal jednym z najlepiej sprzedających się telefonów w 2022 roku, zajmując szóste miejsce w rankingu. iPhone SE (2022) pojawił się na dziewiątym miejscu, a Samsung Galaxy A03 zaokrągla listę top 10.

Sukces zwykłej trzynastki nie jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że Apple ciągle ulepsza swoje produkty i oferuje innowacyjne rozwiązania, które przyciągają klientów. Wraz z wprowadzeniem nowych funkcji i ulepszeń, model oznaczony numerem 13 przyciągnął klientów z różnych części świata, którzy chcieli skorzystać z najnowszych technologii i cieszyć się wysokiej jakości smartfonem.

iPhone 13 był najlepiej sprzedającym się smartfonem na świecie w 2022 roku, co jest dowodem na to, że Apple nadal pozostaje jednym z liderów w branży telefonii komórkowej. Dzięki ciągłemu ulepszaniu swoich produktów i oferowaniu innowacyjnych rozwiązań, Apple przyciąga klientów z różnych części świata, którzy chcą korzystać z najnowszych technologii i cieszyć się najlepszymi smartfonami na rynku.

I co Wy na to? Co o tym myślicie? Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach!

Czytaj także:
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top