iPhone 14

iPhone 14 będzie dostępny w nowym kolorze. Zmieni się coś jeszcze…

iPhone 14 i iPhone 14 Pro mają być dostępne w nowym kolorze. Ale to nie koniec zmian. Zmieni się coś jeszcze… Co takiego? Tego dowiesz się w tym wpisie.

Źródło mówi, że iPhone 14 i iPhone 14 Pro będą dostępne w nowym fioletowym odcieniu. Sześć miesięcy po premierze serii iPhone 12, Apple wypuściło fioletowe wersje iPhone’a 12 i 12 mini. Ponadto firma wprowadziła nowe zielone warianty iPhone’a 13 sześć miesięcy po premierze smartfona.

iPhone 14 będzie dostępny w nowym kolorze. Zmieni się coś jeszcze… ciekawostki iPhone 14 Pro, iPhone 14, fioletowy iPhone 14 Pro, fioletowy iPhone 14  iPhone 14 i iPhone 14 Pro mają być dostępne w nowym kolorze. Ale to nie koniec zmian. Zmieni się coś jeszcze... Co takiego? Tego dowiesz się w tym wpisie. iPhone14Pro 4
Fioletowy iPhone 14 Pro.

Wielu użytkowników chciałoby, aby Apple szybciej wprowadziło nowe kolory. Tym razem jednak fioletowy wariant będzie dostępny w dniu premiery i chociaż nie ma wzmianki o tym, jaki dokładnie odcień fioletu otrzymają smartfony, post mówi, że odcień zmieni się w zależności od oświetlenia. Oczekuje się również, że iPhone 14 Pro będzie miał ciemniejszy odcień fioletu niż zwykłe modele.

Oprócz tego mówi się, że 6,1-calowy iPhone 14 i 6,7-calowy iPhone 14 Max będą również dostępne w kolorach Midnight, Starlight, Sky Blue i Red, podczas gdy 6,1-calowy iPhone 14 Pro i 6,7-calowy iPhone 14 Pro Max będą oferowane w kolorach Grafit, Srebrny i Złoty. Nowy kolor to nie jedyna zmiana. Urządzenia mają otrzymać również nowa lampę błyskową.

Oficjalna prezentacja najnowszych smartfonów firmy Apple obędzie się na początku września.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top